Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До Запорізької області прибули понад шість тисяч вимушених переселенців

28 липня 2014 - 15:16

До Запорізької області прибули понад шість тисяч вимушених переселенців

Станом на сьогодні, 28 липня, до Запорізької області прибули 6180 вимушених переселенців. З них найбільше - 2153 особи - розміщено в м.Запоріжжя, 1565 осіб – у Бердянському районі, 636 – у Мелітопольському, 413 – у Приморському, 274 – у м.Енергодар, 230 – в Якимівському районі.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Валерій Баранов під час брифінгу  журналістам.

- З обласного бюджету виділено 4 млн. грн. на проживання, харчування та оплату енергоносіїв для вимушених переселенців, і зараз ми відпрацьовуємо механізм освоєння коштів, адже на державному рівні він ще не прийнятий. Але наразі мене більш за все непокоїть наближення опалювального сезону, - зазначив Валерій Баранов.

За словами очільника регіону, абсолютну більшість вимушених переселенців розміщено в санаторіях, пансіонатах, дитячих оздоровчих таборах, на базах відпочинку тощо, і всі ці будівлі не передбачені для їх використання в опалювальний період. Наразі вивчаються можливості щодо розв’язання цієї проблеми. Але в той же час назріває й інша: розміщувати людей вже нема де.

Також Валерій Баранов повідомив, що серед вимушених переселенців із зони проведення АТО близько тисячі – це чоловіки призивного віку. Вже розпочато призов їх на службу для надання можливості захистити Донбас. Наразі мобілізовано тридцять переселенців.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Василівський район: виклики, здобутки та плани

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: у Запорізькій області стартує реєстрація на щорічну всеукраїнську акцію

Для військових та їхніх родин розширили соціальний супровід

Імена, що назавжди залишаться поруч

Спорт, який розвиває фізичні та психологічні якості: у Запоріжжі ветерани можуть безоплатно займатися греко-римською боротьбою

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 432 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1225-го дня війни

Освітній проєкт «Еліта UFuture»: тисяча школярів Запорізької області відвідають кращі підприємства України

«Війна принесла безліч болючих проблем, але й згуртувала нас», – голова Пологівської РДА Артур Крупський про життя громад Пологівщини

Запоріжжя відзначило День податківця України: кращі співробітники податкової отримали нагород

Героям – шана, ветеранам – підтримка: рішення Координаційної ради при ЗОВА