Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За два етапи третьої черги мобілізації призвано майже тисячу військовозобов’язаних

11 серпня 2014 - 12:45

За два етапи третьої черги мобілізації призвано майже тисячу військовозобов’язаних

В області завершилися заходи другого етапу третьої черги мобілізації людських і транспортних ресурсів. Його особливості – це призов військовозобов’язаних-добровольців до навчальних центрів Збройних Сил України, а також доукомплектування підрозділів охорони найважливіших об’єктів військової інфраструктури.

Про це повідомив заступник військового комісара по роботі з особовим складом  Михайло Логвінов.

- Наразі вже проходять військову службу понад 150 військовозобов’язаних-добровольців із Запорізького краю в 169 навчальному центрі «Десна» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після закінчення навчання всі вони будуть призначені на військові посади до визначених військових частин і братимуть участь у бойових діях на території Сходу України, звільняючи Донбас від терористичних банд-формувань. Районні військові комісаріати області призвали для  доукомплектування батальйону охорони військового аеродрому майже 170 військовозобов’язаних, - зазначив Михайло Логвінов.

Під час проведення двох етапів третьої черги мобілізації із області було призвано майже тисячу військовозобов’язаних рядового, сержантського і офіцерського складу запасу, які приступили до виконання службових обов’язків по захисту територіальної цілісності і незалежності Української держави.

Цього тижня військкомати приступили до виконання мобілізаційних завдань третьої черги мобілізації. На порядку денному призов за мобілізацією понад 700 військовозобов’язаних для подальшого доукомплектування 55 окремої артилерійської бригади. Крім того, у військкоматах продовжується робота по формуванню загонів оборони районів і міст області, термін готовності яких – кінець вересня.

Також наразі тривають заходи з підвищення оборони та охорони від нападу диверсійно-розвідувальних груп терористів на території Запорізької області.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Зміни в ліцензійних умовах у сфері пожежної безпеки: простіше, прозоріше, безпечніше

ВОРКШОП «ВІДПОВІДАЛЬНЕ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ ЯК ПЕРЕДУМОВА ВІДНОВЛЕННЯ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ: ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ»

У Запоріжжі реконструювали підстанцію екстреної медичної допомоги у Хортицькому районі

Квітнева доплата: хто отримає 1500 грн від держави

Проєкт CyberBee відкриває шлях у кібербезпеку для людей з інвалідністю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.04.2026

Проєкт CyberBee відкриває шлях у кібербезпеку для людей з інвалідністю

Загалом упродовж доби окупанти завдали 975 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Запорізька школа дзюдо тримає марку: три нагороди у скарбничку збірної України

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

Запорізька область долучилася до міжнародного проєкту моніторингу повітря

В Запоріжжі стартував тренінг для майбутніх усиновлювачів, опікунів та патронатних батьків