Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Віват, МАНівці!

30 травня 2006 - 14:39

З юними дослідниками працювали члени журі – провідні науковці вищих навчальних закладів України з 38 різних профілів.

Найбільш якісних показників командами області досягнуто: на техніко-технологічному (16 балів), філологічному (13 балів) і фізико-математичному (11 балів) наукових відділеннях.

За рішенням журі 25 старшокласників області визнані переможцями, що становить 67% (при нормі - 50%) від кількості учасників.

Це учні шести районів м. Запоріжжя, шкіл управління освіти і науки Запорізької міськради, міст Мелітополя і Бердянська, сільських районів – Бердянського і Приморського та обласного педагогічного ліцею-інтернату “Творчість” при МДПУ.

Серед переможців – учні гімназії №28 (20 балів), ліцеїв “Перспектива” і №99 (по 7 балів), ліцею “Логос”, НВК “Освіта” та №103 (по 5 балів), гімназії №31 і ліцею №105 (по 4 бали) м. Запоріжжя, ЗОШ №24 м. Мелітополя (3 бали), гімназій №6 Комунарського району і №10 м. Мелітополя, ЗОШ №11 м. Бердянська, ліцею "Творчість", К-Марксівської ЗОШ Бердянського та Преславської ЗОШ Приморського районів (по 1 балу).

Найрезультативнішими (перше місце по Україні) визнано 8 учнів: Дмитренко Максим, Левін Роман, Зайцев Євген, Корніч Вікторія (гімназія №28), Козій Владислав (ліцей “Логос”), Мінаєв Гліб (НВК “Основа”), Грецька Ганна (НВК №103), Баско Олена (ліцей № 99).

Слід відзначити, що учням гімназії № 28 (Дмитренко Максим, Левін Роман, Зайцев Євген) була надана можливість представляти Україну на Міжнародному фіналі конкурсу в штаті Індіана США з роботою “Установка для електроочищення промислових стічних вод із екологічно чистим невичерпним джерелом живлення”, де вони теж посіли перше місце в одній із номінацій.

Зазначені високі результати є наслідком спільної діяльності інтелектуально обдарованих учнів, учителів, науковців, управлінців і методистів області.

 

Прес-служба облдержадміністрації

(.doc, 42Kb)

Читайте також

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 13.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 579 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Знайти друзів та навчитись новому: у центрі для дітей та дорослих з інвалідністю в Запоріжжі проводять розвиткові заняття

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 566 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – безпека бізнесу в умовах воєнного стану

У відбудованому будинку на проспекті Соборному в Запоріжжі відновило роботу відділення Укрсиббанку

«Люди не мають відчувати незручності»: у Вільнянській громаді дбають про безбар’єрність

Робочі групи координаційної ради розпочали свою діяльність

Компенсація за оренду житла – нова можливість для Захисників та Захисниць

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 592 удари по 16 населених пунктах Запорізької області