Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Опалювальний сезон в області проходить без ускладнень

30 жовтня 2014 - 10:54

Опалювальний сезон в області проходить без ускладнень

Усі заплановані заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років були завершені у встановлені строки та в повному обсязі. В цьому запевнив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Максим Шахов.

- Відповідно до погодження Мінрегіону та Міненерговугілля України опалювальний сезон в області офіційно розпочато з 21 жовтня. Для забезпечення постійного контролю за станом його проходження Департаментом щоденно здійснюється відповідний моніторинг. Наразі опалювальний сезон у регіоні проходить без ускладнень та перебоїв, - повідомив посадовець.

На сьогодні працюють 542 із 606 котелень (89,4 %), опалюються всі житлові будинки та лікарні, а також 1053 із 1141 об’єкта соціальної сфери (92,3 %), зокрема теплом забезпечені 501 із 508 дошкільних закладів (98,6 %); 485 із 566 загальноосвітніх навчальних закладів (85,7 %).

Як пояснили в Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва ОДА, окремі котельні, що опалюють школи в деяких населених пунктах, тимчасово не працюють у зв’язку з подовженням осінніх канікул.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.08.2025

Впродовж доби окупанти завдали 585 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1262-го дня війни

Мешканці Василівської громади отримали гуманітарну допомогу від GEM

Навчальний рік без стресу та шкоди для здоров’я: фахівці розповіли, як правильно підготувати дитину до школи

«Діалог влади та бізнесу» сприяє зміцненню українсько-польської економічної співпраці

Дізнатися про призначення субсидії на неопалювальний сезон можна онлайн

Термін повернення на службу для військових, що самовільно залишили частину, спливає 30 серпня

Інтелектуальний квіз до Дня молоді об’єднав 12 команд із Запоріжжя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.08.2025

На шляху до євроінтеграції: запорізьку молодь запрошують пройти курс «Вступ України до ЄС»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1261-го дня війни