"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

О. Сін: «Проект Канада – Україна. Регіональне врядування та розвиток» - приклад серйозного підходу до стратегічного планування розвитку територій»

11 липня 2006 - 14:45

Проект “Регіональне врядування та розвиток” розрахований на п'ять років і реалізується Канадським інститутом урбаністики, який є канадською незалежною неурядовою організацією, що займається питаннями вдосконалення державної політики та системи врядування на регіональному рівні.

Інститут урбаністики залучає експертів із Канади та країн Європи до надання допомоги відповідальним за регіональну політику та регіональний розвиток органам влади на національному та обласному рівнях щодо розробки та впровадження політики розвитку територій.

В рамках програми візиту делегації планується ознайомлення гостей з ресурсним потенціалом краю та обговорення можливостей подальшої співпраці регіонів Канади з Запорізькою областю, зокрема у сфері стратегічного планування розвитку регіону.

За участю канадської делегації планується провести семінар, метою якого є обмін досвідом стратегічного планування в регіонах Канади та в Запорізькій області. На семінар запрошені голови районних державних адміністрацій, районних рад Запорізької області, міст обласного та районного значення, а також голови районних адміністрацій міста Запоріжжя.

На семінарі обговорюватиметься досвід Запорізької області в сфері стратегічного планування на прикладі м. Бердянськ та м. Токмак, а також досвід стратегічного планування регіонів Ватерлоо та Гамільтон, Канада.

В рамках програми офіційного візиту канадська делегація також відвідає Бердянськ та візьме участь у засіданні круглого столу на тему «Участь громадськості в розробці та впровадженні стратегії розвитку міста-курорта».

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано ​​2 248 450 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 248 164 підтверджені випадки COVID-19

До 2030 року більшість громадських будівель в Україні мають стати безбар'єрними

Перший активний парк Запорізької області запрацював

Занедбаний гуртожиток в Енергодарі отримає друге дихання

Ремонт та оснащення приймального відділення в Енергодарі потрібно завершити якомога швидше

Олександр Старух : Енергодар - особливе місто, і абсолютно всі питання його життєдіяльності мають вирішуватися на належному рівні

Облдержадміністрація тримає на контролі ситуацію з ліквідації наслідків негоди у Бердянську

Запорізька область отримала нову вакцину: де можна зробити щеплення

На Запоріжжі активно оновлюють автошляхи регіонального значення