Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Єхануров: «Найбільш ефективним є уряд, який не турбується про майбутні вибори, а переймається майбутнім свого народу»

28 липня 2006 - 11:23

У Києві, в палаці мистецтв «Український дім», Прем'єр-міністр України Юрій Єхануров звітував про роботу Уряду за перше півріччя 2006 року (текст доповіді див. у доданому файлі).

Крім членів Уряду у заході взяли участь експерти Міжнародного центру перспективних досліджень, Українського центру економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова та Інституту економічного прогнозування НАНУ.

- Уряд виконав головне завдання, що було поставлене президентом України, - зазначив Глава Уряду, виступаючи перед присутніми. - Ми стабілізували економіку та сформували необхідні передумови для її виходу на траєкторію сталого зростання.

Експерти, що взяли участь у заході, дали високу оцінку досягненням Кабміну під керівництвом Юрія Єханурова. Зокрема, академік НАН України, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць, визначаючи сфери відповідальності Уряду: результати макроекономічного зростання, інфляція, безробіття - зафіксував сталий прогрес у кожній з них. Він навів дані про те, що за останні 7 років показник темпів економічного зростання всього світу становить 2,8%, при цьому, країн ЄС – 2,8%, країн, що розвиваються, - 4%, країн СНД – 6,8%, Росії – 6,5%, а України – 7,5-8%.

Стосовно інфляції, Валерій Геєць зазначив, що цей показник відносно стабілізувався. А показник безробіття понизився на 1-1,5%.

Разом з тим, експерт привернув увагу членів Уряду до факту непропорційного співвідношення у різних галузях промисловості. Зокрема, йшлося про співвідношення між обробною і видобувною промисловістю, частка останньої в 2 рази менша. Цей факт змушує замислитися над необхідністю зосередити увагу на подальшому ефективному розвитку обробної промисловості.

Роблячи прогноз щодо перспективи Уряду Єханурова з урахуванням сучасної політичної ситуації, Валерії Геєц наврочив йому подальшої плідної діяльності у такому ж складі протягом не менше року.

Інші експерти, які також взяли участь в обговоренні звіту, зазначили, що нинішньому Кабінету Міністрів вдалося відновити зростаючу тенденцію у розвитку економіки та забезпечити надійні засади її подальшого сталого розвитку.

Завершуючи свій звіт, Юрій Єхануров пояснив успіхи керованого ним Уряду:
- Найбільш ефективним є уряд, який не турбується про майбутні вибори, а переймається майбутнім свого народу.

Після завершення звіту Уряду прем'єр-міністр України Юрій Єхануров провів прес-конференцію для представників центральних і регіональних ЗМІ, в ході якої відповів на запитання, що хвилювали громадськість.

 

Прес-служба облдержадміністрації

(.doc, 91Kb)

Читайте також

Зима прийде швидко, тому треба готуватися: Олександр Старух про ситуацію у Запорізькій області (ВІДЕО)

Рашисти залишили мешканців Запорізької області без газопостачання: Олександр Старух про терористичні дії ворога (ВІДЕО)

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в запорізькій області за 02.07.2022

Обстріли окупантів залишають мешканців області без благ цивілізації

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 03.07.2022, 130 доба

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 03.07.2022 р.

Допомагайте армії, допомагайте волонтерам. Звернення Президента 02.07.2022 (Відео)

Окупанти продовжують тероризувати населення та розповсюджувати дезінформацію (Відео)

Олександр Старух розповів про головні події цього тижня у Запорізький області (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 02.07.2022

У Запорізькій області проводять навчання з виявлення та ліквідації спалахів небезпечних хвороб

Комунальники за першої нагоди усувають пошкодження після обстрілів