Новини

Кращі бізнес-проекти визначатимуться на конкурсах

23 березня 2015 - 09:53

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян провела перше засідання робочої групи з метою обговорення проекту порядків  розподілу коштів обласного бюджету на фінансування заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки.

До складу робочої групи увійшли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, постійної депутатської комісії з питань регуляторної політики та підприємництва обласної ради, Запорізької торгово-промислової палати, обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», державної організації «Регіональний фонд підтримки  підприємництва в Запорізькій області».

Елла Слепян повідомила, що заходами Комплексної програми передбачено фінансування кращих бізнес-проектів суб’єктів підприємницької діяльності на поворотній основі. Відбір кращих бізнес-проектів суб’єктів підприємницької діяльності буде здійснюватися на конкурсній основі.

У ході засідання члени робочої групи обговорили проекти порядків проведення таких конкурсів, внесли низку пропозицій щодо їх доопрацювання.

Як зазначили в Департаменті, проекти порядків є регуляторними актами. За результатами розробки членами робочої групи  остаточних редакцій вони будуть оприлюднені для одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також