"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

НОВИНИ

Книжковий бум в бібліотеці

28 вересня 2015 - 16:33

24 вересня 2015 року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" відбулась значна подія - День нової книги під назвою "Книжковий бум".

Завдячуючи облдержадміністрації були виділені кошти на поповнення бібліотечних фондів відповідно до обласної Програми розвитку культури. Бібліотека придбала близько трьох тисяч примірників новеньких книг на суму 178 тис. грн. і з приводу цього вирішила влаштувати для своїх читачів справжнє свято.

Читачам були представлені книги від провідних українських видавництв: "Країна мрій", "Видавництво Старого Лева", "Ранок", "Український письменник", "Грані -Т" та ін. Зацікавили відвідувачів новинки, що вийшли в серіях: "Життя видатних дітей", "Українська дитяча класика", "Сучасна дитяча проза", "Сучасна дитяча поезія", "Книготерапія", "Українська майстерня фантастики", "Улюблена казка", "Дивний детектив" тощо.

Діти мали можливість ознайомитись з творами як українських класиків, так і вже добре відомих сучасних письменників, таких як: Любко Дереш, Василь Шкляр, Оксана Забужко, Владислав Івченко, Андрій Кокотюха, Богдан Жолдак.

Для маленьких читачів придбано книги популярних дитячих письменників Володимира Рутківського, Михайла Слабошпицького, Всеволода Нестайка, а також молодих талановитих авторів – Віталія Кириченка, Ольги Кузьменко, Зірки Мензатюк, Наталі Гузєєвої, Олі Русіної, Анатолія Григорука, Оксани Сайко, Юстини Соболєвої, Андрія Бачинського та ін.

Та яке ж свято без казкових пригод? Розважали дітей веселими іграми казковий Бісик та козак Швайка, герої творів Володимира Рутківського. Залами бібліотеки разом з малечею мандрувала чарівна Мері Поппінс. Разом з художницею Ніною Муленко діти майстрували книжечки-саморобки "Книжка на долоньці". Маленькі відвідувачі переглянули лялькову виставу "Стара казка на новий лад. Пригоди Сірої Шапки та Червоного вовка", герої якої вчили дітвору шанобливому ставленню до природи.

Не нудьгували на Святі книги і більш досвідчені читачі. Для них бібліотекарі підготували справжню детективну історію - літературний квест "Небезпечний світ Аґати Кристі". А ще старшокласники мали можливість поспілкуватися з представниками арабського центру у Запоріжжі в проекті "Жива бібліотека". Живими книгами перед ними постали Науфаль Хамдані та Наталія Волкова, які відповіли на численні запитання про побут, культуру, мову арабського світу.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко привітав усіх присутніх зі Святом книги, побажав щоб і надалі бібліотека поповнювалася новими, цікавими виданнями. Читач бібліотеки з 45-річним стажем, директор видавництва "Дике поле" Олександр Лазутін подарував новинки краєзнавчої літератури.

Завершився захід невеличким концертом - бібліотекарів з професійним святом привітали вихованці Матвіївської школи-інтернату для дітей-сиріт.

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації