Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

НОВИНИ

Книжковий бум в бібліотеці

28 вересня 2015 - 16:33

24 вересня 2015 року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" відбулась значна подія - День нової книги під назвою "Книжковий бум".

Завдячуючи облдержадміністрації були виділені кошти на поповнення бібліотечних фондів відповідно до обласної Програми розвитку культури. Бібліотека придбала близько трьох тисяч примірників новеньких книг на суму 178 тис. грн. і з приводу цього вирішила влаштувати для своїх читачів справжнє свято.

Читачам були представлені книги від провідних українських видавництв: "Країна мрій", "Видавництво Старого Лева", "Ранок", "Український письменник", "Грані -Т" та ін. Зацікавили відвідувачів новинки, що вийшли в серіях: "Життя видатних дітей", "Українська дитяча класика", "Сучасна дитяча проза", "Сучасна дитяча поезія", "Книготерапія", "Українська майстерня фантастики", "Улюблена казка", "Дивний детектив" тощо.

Діти мали можливість ознайомитись з творами як українських класиків, так і вже добре відомих сучасних письменників, таких як: Любко Дереш, Василь Шкляр, Оксана Забужко, Владислав Івченко, Андрій Кокотюха, Богдан Жолдак.

Для маленьких читачів придбано книги популярних дитячих письменників Володимира Рутківського, Михайла Слабошпицького, Всеволода Нестайка, а також молодих талановитих авторів – Віталія Кириченка, Ольги Кузьменко, Зірки Мензатюк, Наталі Гузєєвої, Олі Русіної, Анатолія Григорука, Оксани Сайко, Юстини Соболєвої, Андрія Бачинського та ін.

Та яке ж свято без казкових пригод? Розважали дітей веселими іграми казковий Бісик та козак Швайка, герої творів Володимира Рутківського. Залами бібліотеки разом з малечею мандрувала чарівна Мері Поппінс. Разом з художницею Ніною Муленко діти майстрували книжечки-саморобки "Книжка на долоньці". Маленькі відвідувачі переглянули лялькову виставу "Стара казка на новий лад. Пригоди Сірої Шапки та Червоного вовка", герої якої вчили дітвору шанобливому ставленню до природи.

Не нудьгували на Святі книги і більш досвідчені читачі. Для них бібліотекарі підготували справжню детективну історію - літературний квест "Небезпечний світ Аґати Кристі". А ще старшокласники мали можливість поспілкуватися з представниками арабського центру у Запоріжжі в проекті "Жива бібліотека". Живими книгами перед ними постали Науфаль Хамдані та Наталія Волкова, які відповіли на численні запитання про побут, культуру, мову арабського світу.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко привітав усіх присутніх зі Святом книги, побажав щоб і надалі бібліотека поповнювалася новими, цікавими виданнями. Читач бібліотеки з 45-річним стажем, директор видавництва "Дике поле" Олександр Лазутін подарував новинки краєзнавчої літератури.

Завершився захід невеличким концертом - бібліотекарів з професійним святом привітали вихованці Матвіївської школи-інтернату для дітей-сиріт.

Читайте також

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022

Спеціалісти продовжують відновлювати зруйновані комунальні мережі

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 24.09.2022