Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Григорій Самардак: «Кожен інвестор, який бажає працювати на території області, отримає підтримку влади»

23 жовтня 2015 - 15:51

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак ознайомився з роботою запорізького підприємства «Gulfstream food system».

Як розповів виконавчий директор компанії «Gulfstream food system» Сергій Чепець,  підприємство розпочало свою роботу навесні 2015 року. Це інноваційне виробництво використовує лише передові технології, серед яких шокова заморозка та вакуумне пакування. При цьому «Gulfstream food system» продає у першу чергу  не товар, а послугу. Тобто, клієнти використовують потужності підприємства, аби отримати той продукт, який вони бажають мати. На підприємстві вже впроваджено систему міжнародної безпеки харчових продуктів, очікується й отримання інших сучасних європейських сертифікатів.

В основному «Gulfstream food system» спеціалізується на виробництві напівфабрикатів,  кондитерських виробів, а також готової їжі у форматі «Ready Meal», «Food on the Move». Головними клієнтами є роздрібні мережі України, проте «Gulfstream food system» має плани з розширення мережі і за кордоном. Сьогодні підприємство реалізує готову продукцію на суму близько 3 мільйонів гривень щомісячно. В планах - збільшити потужності в десять разів, що відповідно надасть нові робочі місця та збільшить перерахування до місцевих бюджетів, наголосив Григорій Самардак.

- Ще декілька року тому інвестори масово покидали Запорізьку область. Адже попередня влада створила нереальні умови для їх розвитку. Тож нині ми маємо зробити все можливе, аби повернути всі підприємства, які пішли з нашого ринку. І певною мірою нам це вдалося. Провівши відповідні переговори з представниками місцевого бізнесу, ми отримали реалізацію сучасного проекту на території регіону. Це один з найкращих прикладів внутрішніх інвестицій та результат відкритої політики обласної влади. Зважаючи, що керівництво підприємства повірило у нашу відкритість і залучило понад 2 мільйонів євро у створення власних потужностей, ми й надалі працюватимемо разом, аби повернути якомога більшій кількості людей довіру до влади.  Наше першочергове завдання: щоб кожен інвестор, який бажає працювати на території області, отримав підтримку в  реалізації своїх планів, - підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

Наразі підприємство «Gulfstream food system» завершує підготовчі роботи з розширення асортименту продукції та планує розпочати виробництво хлібобулочних виробів.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.05.2025

Щоденна хвилина пам'яті: у запорізькій гімназії вшановують загиблих внаслідок російського вторгнення

Загалом упродовж доби окупанти завдали 457 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1175-го дня війни

Безпека та якісні знання: запорізькі школярі навчаються в облаштованому укритті

Трансформація освіти і науки в Україні: що вже зробили та які плани

Жодних рішень для громадянського суспільства без громадськості: як у Запорізькій області розвиватимуть місцеву демократію

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

Відкрита реєстрація на Всеукраїнський тренінг для молодіжних та дитячих громадських організацій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.05.2025

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 454 удари по 14 населених пунктах Запорізької області