Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Децентралізація

Децентралізація в Запорізькій області отримала новий імПУЛЬС

16 березня 2016 - 17:13

Децентралізація в Запорізькій області отримала новий імПУЛЬС

Цього року на мапі Запорізької області з’являться щонайменше 30 об’єднаних територіальних громад

Принаймні, таке завдання поставила собі на меті команда нового проекту, який впроваджує Асоціація міст України. Його повна назва «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)». Надійними моральними та фінансовими помічниками в цьому питанні виступає USAID та проект «Прозорий, підзвітний, ефективний бюджетний процес на місцевому рівні в Україні» (проект фінансується Європейським Союзом).
Головне завдання регіональної команди «ПУЛЬС» – розгорнути децентралізаційну реформу на території Запорізької області, надавши їй новий імПУЛЬС.

До складу експертної команди проекту «ПУЛЬС» в Запорізькій області увійшли Маргарита Трипольська - консультант з організаційно-правових питань, Олександра Оляніна - консультант з бюджетних питань і Оксана Замулінська - консультант з питань комунікації та просування успіхів децентралізації. Контакти Офісу: тел.: (061) 224-66-13, електрона адреса: officereformzp@gmail.com. Впроваджувати реформу децентралізації в Запорізькій області Офіс реформ буде спільно з Запорізьким регіональним відділенням АМУ, яке очолює Ігор Бірюков.

Звернутися по допомогу чи консультацію в Офіс реформ може кожен, хто зацікавлений в оновленні і розвитку своєї території.

Читайте також