"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Міжнародний проект «Школа енергії» відвідав запорізький інтернат «Джерело»

26 квітня 2016 - 13:41

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль разом з делегацією німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та представниками Асоціації «Енергоефективні міста України» побував у Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Джерело». Саме цей заклад став переможцем конкурсу «Школа енергії», а також КЗ «Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» ЗОР.

Високим гостям провели екскурсію закладом під назвою «Через школу - до нової культури енергоспоживання». Насамперед вони ознайомилися з реконструкцією приміщень, яку було здійснено за сучасними вимогами енергозбереження та енергоефективності. Присутнім також були представлені виставка робіт гуртківців, практичні напрацювання закладів у рамках проекту, а також презентація майстер-класу «Методи арт-терапії».

 Як зазначили учасники проекту «Школа енергії», основним завданням їх закладів було  навчити дітей та дорослих відповідально ставитися до енергоресурсів та не марнувати енергію там, де можна її заощадити. Проект реалізовуватиметься впродовж 2016 року - з січня по жовтень. Його метою є покращення енергоефективності та енергозбереження шляхом підготовки та проведення учнівських енергетичних аудитів та інших енергетичних навчальних заходів у  школах.

Костянтин Бриль підкреслив, що завдяки таким проектам наші діти не просто чують про переваги енергоефективності, а й відчувають їх щодня.

- Сьогодні ми бачимо один з реальних прикладів нашої співпраці з іноземними партнерами. Завдяки участі у конкурсі, проведеному GIZ, дві школи нашого регіону отримали кошти на реконструкцію та енергомодернізацію приміщень. Загалом на це було виділено близько 2 мільйонів гривень і ці гроші були ефективно використані на утеплення, сучасні вікна, освітлення та чимало іншого. Проте найголовніше, щоб тут було затишно малюкам, які тут живуть і навчаються, аби вони не відчували різниці між домівкою і школою, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запорізькій області податкові борги скорочено на 46 млн грн

Мораторій на перевірки бізнесу під час карантину – роз’яснення Мінекономіки

НСЗУ звітує про виплати за лікування пацієнтів із COVID-19

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж з медичною допомогою для лікарів від Словацької Республіки

У Мелітополі спеціалістами Держпродспоживслужби обстежено понад 150 пасік

На річках області закінчилась нерестова заборона

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня

В області продовжується допомога вразливим категоріям населення під час карантину

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 320 млн грн

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19