Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Найближчим часом «Солдатський привал» буде розширено та збільшено

28 липня 2016 - 11:38

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав Центр відпочинку для військовослужбовців «Солдатський привал», що розташований поблизу залізничного вокзалу «Запоріжжя-1», де проконтролював проведення  ремонту другого поверху будівлі.

Цей об’єкт було створено ще рік тому, аби бійці АТО, які подорожують через Запоріжжя, могли в комфортних умовах відпочити, випрати одяг, поспілкуватися з побратимами чи отримати необхідну консультацію. Центр було створено силами волонтерів, керівництва області та за активної підтримки керівництва ПАТ «Укрзалізниця». Заклад, що абсолютно безкоштовно допомагає солдатам, користується чималим попитом. Тож нещодавно було прийнято рішення про його розширення, аби покращити побутові умови учасників АТО та додатково створити 12 спальних місць і збільшити кількість господарчих приміщень.

Як зазначив заступник начальника регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з реформування Микола Кужавський, рішення про проведення реконструкції ініційоване керівництвом регіону, свого часу було підтримано керівництвом залізниці та першим заступником Міністра інфраструктури України Євгеном Кравцовим. Наслідок тих робіт, що нині проводяться в «Солдатському привалі», запоріжці зможуть побачити вже 26 серпня під час урочистого відкриття другого поверху.

За словами Костянтина Бриля, Центр відпочинку для військовослужбовців є тим закладом, який користується реальним попитом. Тож рішення про його розширення було дійсно необхідним.

- Ми вдячні керівництву Придніпровської залізниці за підтримку у проведенні ремонту. Сьогодні ми разом перевірили якість проведення робіт. Будівельники отримали завдання, аби до Дня незалежності України реконструкцію було завершено. Адже українські солдати заслуговують на комфортні умови та підтримку, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Оренда державного майна: нежитлове приміщення у будівлі на центральному проспекті Запоріжжя виставили на онлайн-аукціон

«Знати, аби врятувати»: у Запоріжжі стартувала серія виїзних тренінгів з тактичної медицини для школярів

Інноваційні рішення для теплової та альтернативної енергетики: стартувала реєстрація на виставку InnoTechEnergy

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 360 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Доступність, прийняття та залученість: в Україні стартував Національний тиждень безбар’єрності

В Запоріжжі готуються до відкриття п’ятої «підземної» школи

У Запорізькій області продовжує діяти заборона на відвідування водних об’єктів: рятувальники попереджають про мінну небезпеку

Розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Запорізької "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.02.2022 № 61 «Про утворення регіональної координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, затвердження її Положення та складу»

Жодних рішень для громадянського суспільства без громадськості: як у Запорізькій області розвиватимуть місцеву демократію

Підприємці Запоріжжя і області!

У Запоріжжі стартували Перші обласні спортивні ігри 2025 серед ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їхніх сімей