Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Психологія призовника змінилась – до армії йдуть добровільно

16 жовтня 2007 - 16:15

До частин Збройних сил України та інших військових формувань відбула сьогодні перша група призовників з Запорізької області - 30 юнаків, які під час цьогорічного осіннього призову покликані на військову строкову службу. Ще 39 молодих людей відбудуть для проходження служби завтра.

Всі вони – 69 юнаків призовного віку, їхні батьки, близькі та знайомі, представники обласного військового комісаріату, місцевих органів влади та громадськості – взяли участь в урочистих проводах на обласному збірному пункті. Цього року традиційним вітанням, напутнім словам, показовим виступам представників полку особливого призначення „Гепард” передувала хвилина мовчання, якою присутні вшанували пам'ять загиблих під час вибуху побутового газу в Дніпропетровську.

- Призовна кампанія „Осінь - 2007” розпочалася 1 жовтня і триватиме до 30 листопада 2007 року, - розповів старший офіцер управління обласного військового комісаріату Михайло Логвінов. - Безпосередній призов громадян України на строкову військову службу включає проходження призовної комісії та відправку до військових частин. Сьогодні розпочинається відправка до військових частин перших призовників Запорізької області. Загалом, до кінця місяця ми повинні відправити 1400 призовників. Згідно директив начальника Генерального штабу і командуючого військами Південного оперативного командування до 30% з них залишаться служити на території області.

- Спілкуючись напередодні з призовниками, я відзначив, що змінилась їх психологія, - наголосив у своєму виступі перед майбутніми захисниками Вітчизни виконуючий обов'язки військового комісару Запорізького обласного військового комісаріату Давид Моін. – Сьогоднішній призовник йде до армії переважно добровільно. Після служби відкриються нові можливості – на вас чекатимуть і в службі безпеки України, і МВС. На питання роботодавця: „Ти в армії служив?”, вам буде що відповісти.

А ветеран Великої Вітчизняної війни Іван Курган побажав сьогоднішнім призовникам навчитися в армії підкорятися старшим, оскільки „перед тим, як наказувати іншим, треба навчитися виконувати накази”.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

Президент виступив на Донорській конференції союзників України з країн Північної Європи (Відео)

Внаслідок ворожих ударів по чотирьом населеним пунктам області є загиблі – поліція документує злочини рф на Запоріжжі

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 09.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 10.08.2022