Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Міжнародні партнери допомагають оснащувати медичні заклади області

22 березня 2017 - 12:52

У рамках співпраці федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH передала від німецького уряду «сумки сімейного лікаря» для медичних закладів області - діагностичне обладнання загальною вартістю 900 тисяч гривень. Крім цього, були оголошені деталі надання Урядом Німеччини експертної та матеріально-технічної допомоги у сфері охорони здоров’я Запорізькій області.

За оцінками експертів, прямо чи опосередковано скористатися допомогою зможуть близько 100 тисяч жителів та вимушених переселенців, які проживають на території області.

Протягом 2016 та на початку 2017 років у медичні заклади  області німецькою федеральною компанією GIZ було закуплено та передано медичне обладнання, меблі, ІТ-техніка та предмети побутового вжитку. На сьогодні медичні муніципальні установи вже почали використовувати отриману  медичну техніку.

Так, пологовий будинок №1 та міська лікарня №7  у Запоріжжі отримали портативні апарати ультразвукової діагностики загальною вартістю 1 мільйон гривень. Ці апарати значно розширили діагностичні можливості медичних установ та забезпечують своєчасне лікування для майже 37 тисяч місцевих жителів та близько 12 тисяч вимушених переселенців.

Спеціалізована медико-санітарна частина м. Енергодар поповнилася бальнеологічними ваннами, а також фізіотерапевтичним обладнанням, що дозволяє проводити фізіореабілітацію ВПО та учасників АТО;

У Мелітополі дві міські лікарні отримали сучасні багатофункціональні медичні ліжка на суму понад 1,1 мільйона гривень, що забезпечить більш комфортні умови перебування в лікарняних закладах.

Крім цього, передані «сумки сімейного лікаря» – діагностичне обладнання для 50-ти сімейних лікарів, які працюють у 36-ти містечках та селищах міського типу Запорізької області.

Крім матеріально-технічної допомоги компанія GIZ у липні-вересні 2016 року за участю німецьких експертів оцінила стан медичних установ I-III рівнів, за підсумками якого було надано рекомендації щодо поліпшення менеджменту медичних установ.

Восени 2016 року експерти GIZ разом із головним лікарем міської лікарні Бердянська та представниками міської влади міста спільними зусиллями розробили стратегію інтегрованого розвитку цього медичного закладу. Мета цієї стратегії – сприяти більш ефективному управлінню закладом, урегулювати внутрішні процедури, збільшити кількість та покращити якість медичних послуг.

 

Довідка:

Підтримка сфери охорони здоров’я Запорізької області реалізується в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» та виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я