Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення голови обласної державної адміністрації, начальника цивільної оборони (цивільного захисту) області Євгена Червоненка до жителів області

12 листопада 2007 - 08:49



Шановні жителі області!

 

11 листопада 2007 року у Запорізькій області різко ускладнилися погодні умови – шквальний вітер досягнув 30 м на секунду, обрушилася злива, шторм на Азовському морі, знизилася температура, зледеніння. У результаті надзвичайної ситуації в області знеструмлено 284 населені пункти, вийшли з ладу 185 ліній електропередач, 1120 трансформаторних підстанцій. У ряді населених пунктів не працюють лінії телефонного зв'язку, пошкоджено дахи та вікна будинків.

У зв'язку з цим обласна державна адміністрація, штаб цивільного захисту населення разом з підрозділами МНС, МВС, енергетичними та дорожніми службами у Запорізькій області вживають всіх необхідних заходів для мінімізації збитків та ліквідації наслідків, спричинених стихією. Обласний штаб цивільної оборони (захисту) населення, а також штаби у містах та районах області працюють у цілодобовому режимі. Під особливим контролем знаходиться питання щодо безперебійного забезпечення населення хлібом, водою.

Президент України Віктор Ющенко дав доручення відповідним державним органам надати допомогу Запорізькій області у подоланні наслідків надзвичайної ситуації. На зв'язку з областю постійно перебувають прем'єр-міністр України Віктор Янукович, глава Секретаріату Президента Віктор Балога, які віддають відповідні доручення міністерствам і відомствам.

Звертаємося до вас, шановні жителі Запорізької області, поставитися з розумінням щодо тимчасових проблем з енергозабезпеченням, не перевантажувати джерела електроструму, без крайньої необхідності не залишати домівки та не виїжджати на автомобільному транспорті. З метою недопущення травмування просимо проявляти максимальну обережність у зв'язку з можливими поривами ліній електропередач, падінням дерев тощо. Розуміння ситуації дозволить нам разом оперативно ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації.

Ситуація в області знаходиться під повним контролем облдержадміністрації.

 

Голова обласної державної адміністрації,
начальник цивільної оборони (цивільного захисту) області

Євген Червоненко

Читайте також

Запорізька область відзначає 25-річчя своїх головних символів: герба та прапора

«Люди приходять із болем, а йдуть із усмішкою»: у Запоріжжі відзначили медичних працівників

Базова соціальна допомога: хто має право на виплати та як їх оформити

Багаторівнева підтримка для відновлення постраждалого бізнесу

Освіта без кордонів: МОН презентувало оновлений ресурс для дітей та батьків за кордоном

Літо пліч-о-пліч: діти з Роздольської громади оздоровилися та відпочили на Івано-Франківщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 917 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Канікули без тривог: діти із Запоріжжя повернулися з відпочинку в Італії

Мінветеранів запроваджує єдині правила підготовки фахівців по роботі з ветеранами

Програма «єОселя» під 3 % стала доступною для ветеранів, ветеранок та родин полеглих воїнів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.07.2026