Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжців запрошують відзначити День сім’ї та День матері

13 травня 2017 - 10:38

Запоріжців запрошують відзначити День сім’ї та День матері

Сьогодні в Запоріжжі на площі Маяковського відбудеться соціальна акція, приурочена  до Дня сім’ї та Дня матері «Сильна родина – міцна країна!». На захід запрошуються сім’ї, які проживають у Запорізькій області, включаючи неповні, багатодітні, прийомні, сім’ї учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, діти та молодь.

Також учасники заходу взяли участь у флешмобі та обєдналися біля арт-пано «Сильна родина – міцна країна!».

Для учасників свята відбудеться ярмарок соціальних послуг для сімей,  майстер-класи, сімейно-психологічні програми «Щаслива сім’я», спортивно-розважальні сімейні змагання. Цікава програма очікує дітей:  розважальні ігри, виставка дитячих робіт «Світ без насильства», перегляд мультфільмів під відкритим небом, збір волонтерами «святкових побажань» дітей Запорізької області та їх урочистий запуск з повітряними кулями.

У рамках заходу відбудеться нагородження лауреатів обласного конкурсу «Господиня свого краю». Цей конкурс облдержадміністрацією проводиться 16-й рік поспіль, він спрямований на формування гендерної культури населення, підвищення ролі жінки у суспільстві. Учасниками конкурсу стали жінки, які своєю діяльністю внесли значний вклад у розвиток держави, економіки, освіти, культури і спорту,  які впливають на громадське життя Запорізького регіону. Цього року в конкурсі взяли участь 203 жінки із різних сфер діяльності, переможцями стали 42 представниці у 16 номінаціях.

Завершиться свято концертною програмою.

Захід триватиме з 16.00 до 19.00 години.

Довідково: в Запорізькій області функціонують 200 прийомних сімей (409 дітей) та 28 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 182 дитини. В тому числі на території Запорізької області перебуває дев’ять прийомних сімей та чотири  дитячих будинки сімейного типу вимушених переселенців. Усі прийомні сім’ї та дитячі будинки перебувають під соціальним супроводженням міських та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Держава компенсує ветеранам оренду житла: хто може отримати виплату та як це зробити

Читати, досліджувати й мислити: у Запоріжжі пройшла літня профільна школа для старшокласників

Приморській громаді – 10 років: з вірою у повернення додому

Університети як партнери бізнесу: підприємці та представники закладів вищої освіти обговорили нові моделі співпраці

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.08.2026

упродовж доби окупанти завдали 539 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Українська ідентичність починається з освіти: у Запоріжжі відбулася конференція щодо майбутнього освітньої системи в умовах війни

Майже 5 млрд грн на відновлення громад: куди спрямують кошти ЄІБ

Енергосистема Запорізької області: за тиждень після ворожих обстрілів енергетики повернули світло понад 171 тисячі споживачів

Не чекати свого часу: молодь Запорізької області говорила з керівниками регіону про лідерство та відповідальність

Влада поруч із запоріжцями: гаряча лінія заступника голови Запорізької ОДА Михайла Гнатюка

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1069 ударів по 51 населеному пункту Запорізької області