Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Енергодарські юні футболісти – володарі кубка UNICEF

23 травня 2017 - 16:28

Енергодарські юні футболісти – володарі кубка UNICEF

У м. Києві завершилися фінальні змагання футбольного турніру «UNICEF Football Cup» серед школярів Запорізької, Харківської, Дніпропетровської та підконтрольних Уряду України районів Донецької та Луганської областей. У турнірі взяли участь сім команд, які стали переможцями обласних відбіркових змагань.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Запорізьку область представляла команда Енергодарського навчального-виховного комплексу № 5 (керівник Шопов Денис Миколайович). У запеклій боротьбі наші юні футболісти проявили найвищу спортивну майстерність і стійкість і   вибороли І місце.

Захід відбувся в рамках проекту «Посилення соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні» та організований UNICEF спільно з Федерацією футболу України та Комітетом із фізичного виховання Міністерства освіти і науки України.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026

«Ой, що це?»: вивчаємо, навчаємо та спілкуємось українською

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 32 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1442-го дня війни

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Посилити захист і відновити інфраструктуру: засідання штабу з ліквідації наслідків ворожих ударів у Вільнянську

Адаптувати до подальшого життя та допомогти не втратити себе: як проходить реабілітація цивільних у Запорізькій області