"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізьку область відзначено як приклад в об’єднанні територіальних громад

22 червня 2017 - 09:48

Підсумки об’єднання громад у кожній області підбили учасники  координаційної зустрічі  «Реформа місцевого самоврядування і децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи», які відбулася під головуванням Віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка та першого заступника Міністра регіонального розвитку В'ячеслава Негоди.

Досвід Запорізької області представили заступник голови-керівник апарату  облдержадміністрації Зінаїда Бойко та директор Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свистун.

На заході було презентовано рейтинг за формуванням об’єднаних територіальних громад, де  Запорізька область увійшла до числа   лідерів та посіла в загальному рейтингу четверте місце.

Злагоджену роботу в Запорізькій області відзначив В’ячеслав Негода. Урядовець підкреслив, що на сьогодні в області склалася міцна єдина команда, яка якісно й активно реалізує ключову реформу в державі.
За його словами, сьогодні можна виділити кількох керівників облдержадміністрацій, у роботі яких децентралізація стала ключовим напрямком діяльності. Запорізький очільник Костянтин Бриль посідає почесне місце в цьому списку.
Представникам з усієї країни було презентовано позитивний досвід реформи регіонів-лідерів:  Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської та Харківської областей.

Під час заходу були озвучені ключові досягнення Запорізького регіону. Зокрема, в області наразі об’єднано 28 громад із 61, передбаченої перспективним планом. ОТГ  уже покривають 42% площі регіону та охоплюють 39,2% населення (без урахування міст обласного підпорядкування).
- Зберігається  позитивна динаміка об’єднання у кожному звітному році. Успішним досягненням можна  відзначити високий рівень спроможності громад. Громади, що об’єдналася в 2015 році,  знаходяться серед лідерів рейтингів громад країни. Запорізькі громади також мають успішний досвід співпраці з міжнародними партнерами, - відзначила Зінаїда Бойко.

Після доповіді В’ячеслав Негода відзначив команду Запорізької області та акцентував увагу на тому, що регіон нині є прикладом для інших областей.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року

Запорізька область вшановує пам’ять жертв голодоморів

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

14 200 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 27 листопада 2021 року

У Запоріжжі з’явиться нова інфраструктура для 10 спортивних шкіл

Презентовано проєкт реконструкції проїжджої частини Дніпровської ГЕС

Громади Запорізької області через Асоціацію міст України відстоюють свою позицію на центральному рівні

Запорізька область бере участь в міжнародній акції «16 днів проти насильства»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

У Запорізькій ТПП представили перші підсумки діяльності промислових кластерів

Громади мають використовувати податкові інструменти для наповнення своїх бюджетів