Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Пекарі запевняють: будемо з хлібом

26 грудня 2007 - 14:54

Начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Журавльов провів нараду з керівниками хлібопекарських та борошномельних підприємств з питань цінової ситуації на споживчому ринку хліба та хлібобулочних виробів, закупки борошна з ДАК «Хліб України».

Як відомо, в області діє Програма забезпечення Запорізької області продовольчим зерном на 2007/2008 маркетинговий рік. Згідно Програми перераховано компенсацію відсоткової ставки короткострокових кредитів, залучених хлібопекарськими підприємствами у комерційних банках на суму 446,4 тис.грн. Ці кошти передбачено на закупівлю продовольчого зерна та борошна.

За 2007 рік хлібопекарські підприємства закупили 9233,5 тонн борошна через ДАК «Хліб України», .що дозволило стабільно забезпечувати хлібом та хлібобулочними виробами населення області. Учасники наради впевнені, що ця тенденція збережеться. Для цього у січні нового року хлібопекарі планують закупити ще 2000 тонн борошна.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

Від роботи лікарень до підтримки родин: як стажери Запорізької ОДА занурюються в реальні виклики регіону

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

«Енергетики роблять все можливе, щоб жителі Запорізького краю мали стабільне електропостачання», – АТ «Запоріжжяобленерго»

«Я задоволена ремонтом. Усе зроблено акуратно та гарно», – мешканці пошкодженого будинку по вул. Запорізька, 2-Б повертаються до відновлених осель

Швидке оформлення – коротке очікування: Обласний транзитний центр підсилюють новою технікою

Мінрозвитку оновило вимоги до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»

Мінрозвитку оновило вимоги до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»

У риби почався нерестр: що потрібно знати запорізьким рибалкам

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 810 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1506-го дня війни

Державні нагороди та відзнаки – незламним запоріжцям