Новини

Триває робота щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад

18 серпня 2017 - 13:46

Під керівництвом заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулось засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Запорізької області. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, очільники районів, голови об’єднаних територіальних громад.

В області продовжується робота щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Запорізької області, відповідно до якого у регіоні запроектовано створення 61 спроможної територіальної громади.

- За результатами попереднього засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, було вирішено підтримати пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану по шести районам області. Це Вільнянський, Гуляйпільський, Мелітопольський, Якимівський, Михайлівський та Приморський райони. Голові Василівського району було надано доручення зібрати районну робочу групу та вирішити формат об’єднання територіальних громад, а також надати пропозиції до облдержадміністрації щодо внесення змін до перспективного плану, - зазначила Зінаїда Бойко.

За підсумками засідання було вирішено підтримати пропозиції щодо формування спроможних територіальних громад, які надійшли від районної робочої групи Василівського району, а також внести відповідні зміни до перспективного плану у встановленому законом порядку.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На фінансування університетів у 2020 році МОН витратить понад 16 млрд грн

У Запоріжжі відбулися заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

До уваги журналістів!(ОНОВЛЕНО)

МОЗ: оперативна інформація про коронавірусну інфекцію 2019-nCoV

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочалася реєстрація громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У Запорізькій області для понад 320 тисяч домогосподарств було призначено субсидії

У Запоріжжі відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас» присвятили Героям Крут

Обласна комісія розглянула питання перепоховання останків загиблих воїнів

Території розробляють власні проєкти для розвитку інфраструктури

МОЗ: рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV