"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту РА

21 серпня 2017 - 14:35

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», облдержадміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації «Про внесення змін до Порядку використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються  у 2013-2017 роках для створення малих пекарень шляхом часткової компенсації вартості нового обладнання  вітчизняного або іноземного виробництва, придбаного у постачальника, для подальшого використання у виробництві борошна, хліба та хлібобулочних виробів».

 

Відповідний проект розпорядження голови облдержадміністрації разом із відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на веб-порталі Запорізької облдержадміністрації: www.zoda.gov.ua (розділ «Регуляторна політика та розвиток підприємництва», підрозділ «Обговорення проектів регуляторних актів»).

 

Термін, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження - один місяць з дня оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації.

 

Пропозиції та зауваження надсилати на адресу Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації: 69107, м. Запоріжжя,   пр. Соборний, 164, E-mail: dapr@zоda.gov.ua та Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, E-mail: inform@dkrp.gov.ua  

Читайте також