Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Кожна дитина повинна мати родину

21 січня 2008 - 15:12

Саме тому одним з пріоритетних напрямків діяльності служби у справах дітей обласної державної адміністрації на 2008 рік є зосередження зусиль на популяризації та збільшенні кількості національних усиновлювачів для створення сімейного оточення дітям, які його позбавлені .

Виконуючий обов'язки голови обласної державної адміністрації Валерій Черкаска видав розпорядження „ Про проведення в Запорізькій області у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, яким затверджено план заходів з підготовки та проведення в області Року національного усиновлення.

Планується запровадити у програмах телебачення і радіомовлення нові цикли та рубрики для широкого висвітлення заходів з проведення в області Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей цієї категорії. Продовжуватиметься робота щодо подальшого розвитку сімейних форм виховання: усиновлення, опіки та піклування, створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Нині в області налічується 66 прийомних сімей, у яких виховуються 99 дітей, та 4 дитячі будинки сімейного типу, в яких проживає 31 дитина. Протягом 2007 року 106 дітей-сиріт було усиновлено громадянами України.

Протягом року теж заплановані зустрічі посадовців з потенційними кандидатами в усиновлювачі і опікуни з метою надання консультативної допомоги у питаннях адаптаційного періоду дитини в сім'ї, вшанування прийомних батьків, батьків-вихователів.

З метою вирішення нагальних потреб опікунів та піклувальників передбачено зустрічі місцевих органів виконавчої влади з їхніми сім'ями.

Для вирішення житлових проблем планується створити реєстр житла та для забезпечення тимчасового житла дітям-сиротам - завершити реконструкцію будівлі соціального гуртожитку для дітей-сиріт.

На ці потреби в обласному бюджеті передбачено 1 млн. 625 тис. гривень.

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Окремий героїзм – бути комунальником під час війни», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 735 ударів по 43 населених пунктах Запорізької області

«Міжнародні партнерства сьогодні – це про спільну роботу над безпекою, енергетичною стійкістю та майбутнім відновленням України», – заступниця голови Запорізької ОДА Людмила Бухаріна

Понад чверть життя на війні: історія запорізького морпіха, який пройшов полон і став інструктором з нацспротиву

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

«Вони – свідомі громадяни та патріоти своєї країни», – у Запоріжжі вшанували памʼять полеглих українських добровольців

Перша психологічна та домедична допомога: запорізьких підлітків навчали, як підтримати близьких у надзвичайній ситуації

Політика «Зроблено в Україні»: нові можливості та інструменти підтримки бізнесу у 2026 році

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

«Наразі середня тривалість відключень за добу становить близько півтори години», – речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко