Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький театр молоді відкриває сезон спільним проектом

6 жовтня 2017 - 12:39

Запорізький академічний театр юного глядача відкриває свій 39 театральний сезон прем'єрою вистави «Тато в павутинні».

Цього року відкриття відбувається у незвичному форматі.  Прем’єра «Тато в павутинні» - це спільний театральний проект Влада Ряшина, компанії «StarMedia» та власне театру молоді. Відомий продюсер Влад Ряшин народився, вчився і почав свою кар'єру в Запоріжжі. Люблячи своє рідне місто і бажаючи підтримати перспективний театральний колектив, він профінансував спектакль, який буде цікавий перш за все молоді. Для постановки обрана комедія всесвітньо відомого автора Рея Куні «Тато в павутинні».

Р. Куні - неперевершений майстер комедій, чиї п'єси перекладені на 40 мов світу і мають приголомшливий успіх у публіки. Його комедії смішні, виблискують іскрометним гумором,  герої впізнавані, події розвиваються стрімко, у сюжеті переплутуються брехня з правдою, створюючи неймовірні ситуації.

На глядачів у постановці «Тато в павутинні» чекають творчі вигадки режисера-постановника Геннадія Фортуса. Роль головного героя Джона Сміта виконує заслужений артист України Станіслав Шкляренко. Улюблених дружин Джона грають заслужена артистка України Марія Нестулій, Олена Денисенко, Катерина Макоєд, Анна Симонова.

- Блискуча комедія Рея Куні «Папа в павутині» не тільки відкриває сезон, але й задає подальший стрімкий ритм життя театру. У листопаді на глядачів чекає нова прем'єра - трагікомедія Івана Карпенка-Карого «Сто тисяч». Останні роки на сценах українських театрів триває процес відродження української класики: молоді режисери відкривають для себе та для глядачів драматургічну міць й актуальність творів І. Карпенка-Карого, І. Котляревського, М. Старицького та інших. Українські класики по праву посідають місце поруч із такими світовими    іменами  як      В. Шекспір, Ж.-Б. Мольєр,

Г. Ібсен. У них та ж міць, сила образів і почуттів. Це так звана „жива класика” -  твори сьогодні актуальні так само, як і колись, - розповіла про плани керівник літературно-драматургічної частини театру Надія Петренко

До Дня Святого Миколая у театрі засяє новорічна ялинка. Для дітей буде відновлено музичний спектакль за п'єсою Я. Стельмаха «Аладін».У постановці зміниться режисерська концепція, акторський склад, оновляться декорації і костюми.

Після Нового року театр буде дивувати глядачів ще кількома роботами, серед яких - мюзикл «Екватор». П'єсу написав відомий поет Олександр Вратарьов, автор музики - всесвітньо відомий український композитор, народний артист України, ректор Київського інституту ім. Р. Глієра Олександр Злотник. В основу сюжету мюзиклу покладена історія життя знаменитого українського мандрівника-першопрохідника Миколи Миколайовича Миклуха-Маклая. Що особливо цікаво - він родом із нашого Запорізького краю.

Відкриття  39-го театрального сезону відбудеться 7 жовтня о 18.30.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)

Пропонуємо державам-партнерам визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини – звернення Президента України