"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізький театр молоді відкриває сезон спільним проектом

6 жовтня 2017 - 12:39

Запорізький академічний театр юного глядача відкриває свій 39 театральний сезон прем'єрою вистави «Тато в павутинні».

Цього року відкриття відбувається у незвичному форматі.  Прем’єра «Тато в павутинні» - це спільний театральний проект Влада Ряшина, компанії «StarMedia» та власне театру молоді. Відомий продюсер Влад Ряшин народився, вчився і почав свою кар'єру в Запоріжжі. Люблячи своє рідне місто і бажаючи підтримати перспективний театральний колектив, він профінансував спектакль, який буде цікавий перш за все молоді. Для постановки обрана комедія всесвітньо відомого автора Рея Куні «Тато в павутинні».

Р. Куні - неперевершений майстер комедій, чиї п'єси перекладені на 40 мов світу і мають приголомшливий успіх у публіки. Його комедії смішні, виблискують іскрометним гумором,  герої впізнавані, події розвиваються стрімко, у сюжеті переплутуються брехня з правдою, створюючи неймовірні ситуації.

На глядачів у постановці «Тато в павутинні» чекають творчі вигадки режисера-постановника Геннадія Фортуса. Роль головного героя Джона Сміта виконує заслужений артист України Станіслав Шкляренко. Улюблених дружин Джона грають заслужена артистка України Марія Нестулій, Олена Денисенко, Катерина Макоєд, Анна Симонова.

- Блискуча комедія Рея Куні «Папа в павутині» не тільки відкриває сезон, але й задає подальший стрімкий ритм життя театру. У листопаді на глядачів чекає нова прем'єра - трагікомедія Івана Карпенка-Карого «Сто тисяч». Останні роки на сценах українських театрів триває процес відродження української класики: молоді режисери відкривають для себе та для глядачів драматургічну міць й актуальність творів І. Карпенка-Карого, І. Котляревського, М. Старицького та інших. Українські класики по праву посідають місце поруч із такими світовими    іменами  як      В. Шекспір, Ж.-Б. Мольєр,

Г. Ібсен. У них та ж міць, сила образів і почуттів. Це так звана „жива класика” -  твори сьогодні актуальні так само, як і колись, - розповіла про плани керівник літературно-драматургічної частини театру Надія Петренко

До Дня Святого Миколая у театрі засяє новорічна ялинка. Для дітей буде відновлено музичний спектакль за п'єсою Я. Стельмаха «Аладін».У постановці зміниться режисерська концепція, акторський склад, оновляться декорації і костюми.

Після Нового року театр буде дивувати глядачів ще кількома роботами, серед яких - мюзикл «Екватор». П'єсу написав відомий поет Олександр Вратарьов, автор музики - всесвітньо відомий український композитор, народний артист України, ректор Київського інституту ім. Р. Глієра Олександр Злотник. В основу сюжету мюзиклу покладена історія життя знаменитого українського мандрівника-першопрохідника Миколи Миколайовича Миклуха-Маклая. Що особливо цікаво - він родом із нашого Запорізького краю.

Відкриття  39-го театрального сезону відбудеться 7 жовтня о 18.30.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю