Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький театр молоді відкриває сезон спільним проектом

6 жовтня 2017 - 12:39

Запорізький академічний театр юного глядача відкриває свій 39 театральний сезон прем'єрою вистави «Тато в павутинні».

Цього року відкриття відбувається у незвичному форматі.  Прем’єра «Тато в павутинні» - це спільний театральний проект Влада Ряшина, компанії «StarMedia» та власне театру молоді. Відомий продюсер Влад Ряшин народився, вчився і почав свою кар'єру в Запоріжжі. Люблячи своє рідне місто і бажаючи підтримати перспективний театральний колектив, він профінансував спектакль, який буде цікавий перш за все молоді. Для постановки обрана комедія всесвітньо відомого автора Рея Куні «Тато в павутинні».

Р. Куні - неперевершений майстер комедій, чиї п'єси перекладені на 40 мов світу і мають приголомшливий успіх у публіки. Його комедії смішні, виблискують іскрометним гумором,  герої впізнавані, події розвиваються стрімко, у сюжеті переплутуються брехня з правдою, створюючи неймовірні ситуації.

На глядачів у постановці «Тато в павутинні» чекають творчі вигадки режисера-постановника Геннадія Фортуса. Роль головного героя Джона Сміта виконує заслужений артист України Станіслав Шкляренко. Улюблених дружин Джона грають заслужена артистка України Марія Нестулій, Олена Денисенко, Катерина Макоєд, Анна Симонова.

- Блискуча комедія Рея Куні «Папа в павутині» не тільки відкриває сезон, але й задає подальший стрімкий ритм життя театру. У листопаді на глядачів чекає нова прем'єра - трагікомедія Івана Карпенка-Карого «Сто тисяч». Останні роки на сценах українських театрів триває процес відродження української класики: молоді режисери відкривають для себе та для глядачів драматургічну міць й актуальність творів І. Карпенка-Карого, І. Котляревського, М. Старицького та інших. Українські класики по праву посідають місце поруч із такими світовими    іменами  як      В. Шекспір, Ж.-Б. Мольєр,

Г. Ібсен. У них та ж міць, сила образів і почуттів. Це так звана „жива класика” -  твори сьогодні актуальні так само, як і колись, - розповіла про плани керівник літературно-драматургічної частини театру Надія Петренко

До Дня Святого Миколая у театрі засяє новорічна ялинка. Для дітей буде відновлено музичний спектакль за п'єсою Я. Стельмаха «Аладін».У постановці зміниться режисерська концепція, акторський склад, оновляться декорації і костюми.

Після Нового року театр буде дивувати глядачів ще кількома роботами, серед яких - мюзикл «Екватор». П'єсу написав відомий поет Олександр Вратарьов, автор музики - всесвітньо відомий український композитор, народний артист України, ректор Київського інституту ім. Р. Глієра Олександр Злотник. В основу сюжету мюзиклу покладена історія життя знаменитого українського мандрівника-першопрохідника Миколи Миколайовича Миклуха-Маклая. Що особливо цікаво - він родом із нашого Запорізького краю.

Відкриття  39-го театрального сезону відбудеться 7 жовтня о 18.30.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф

Ворожі обстріли руйнують цивільну інфраструктуру області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.08.2022, 173 доба

Що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія. Звернення Володимира Зеленського 14.08.2022 (Відео)