Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі буде створено сучасний спортивно-оздоровчий центр дзюдо

8 грудня 2017 - 13:36

На базі Запорізького колегіуму №98 замість старих розвалених теплиць планується створити потужний сучасний спортивно-оздоровчий центр  дзюдо. Проте наразі виникли деякі проблемні питання. Шляхи їх розв’язання обговорив   заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін  з керівниками профільних підрозділів ОДА та представниками спортивних федерацій.

Як повідомила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, проблема виникла зі статусом земельної ділянки, на якій планується збудувати спортивний комплекс.

На його створення, за попередніми підрахунками,  з обласного бюджету планується витратити близько 35 млн. грн.. Це буде відокремлена триповерхова споруда, в якій  розташовуватимуться  кілька спортзалів, басейн, та зали. Спортивний комплекс зможе водночас прийняти  понад 100 спортсменів.

За словами тренерів, Запоріжжя не має можливості  приймати змагання з  дзюдо, бо їх просто  ніде проводити. На  теперішній час  у Запорізькій області в 10 дитячо-юнацьких спортивних школах працюють відділення дзюдо, а також у обласній школі-інтернаті спортивного профілю і школі вищої спортивної майстерності.  Цим видом спорту займаються 990 дітей та підлітків, з якими працюють 40 тренерів-викладачів. Із числа спортсменів, що займаються дзюдо,  80 мають  І розряд, 36 - кандидати у майстри спорту України, 23 спортсмени мають звання майстра спорту України, четверо -  майстри спорту України міжнародного класу. У 2017 році до складу збірної команди України увійшли 29 вихованців запорізької школи дзюдо. Тому створення потужного спортивно-оздоровчого центру дзюдо  в області  –  актуальне та важливе питання не лише для нинішніх спортсменів, а й для перспективного розвитку цього виду спорту.

Як підкреслив Едуард Гугнін, обласна влада  сприятиме якомога швидше вирішити питання із земельною ділянкою, надати їй необхідний статус та не допустити  бюрократичної  тяганини.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи

Від Магдебурга до Запоріжжя: як німецькі партнери допомагають прифронтовому регіону

У Запоріжжі вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 917 ударів по 48 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1534-го дня війни

«Ми продовжуємо працювати в цілодобовому режимі – обов’язково всім повернемо світло», – АТ «Запоріжжяобленерго»

«ЄвроПазл» зібрали у Запоріжжі: школярі знайомилися з культурою країн ЄС