Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Виші повинні підготувати та розмістити на своїх сайтах правила вступу на 2018 рік до 31 грудня

13 грудня 2017 - 12:44

Виші повинні підготувати та розмістити на своїх сайтах правила вступу на 2018 рік  до 31 грудня

Заклади вищої та професійної освіти повинні розробити Правила прийому на 2018 рік, внести їх до ЄДЕБО, а також оприлюднити на своїх веб-ресурсах до 31 грудня цього року.  У зв’язку з цим у Запоріжжі відбулася регіональна нарада-семінар: окремо для закладів, які здійснюють прийом на молодшого спеціаліста – на базі економіко-правничого коледжу ЗНУ, та окремо  для вишів, де готують бакалаврів, магістрів та докторів філософії - на базі Запорізького національного технічного університету. Заходи  провели посадовці Міністерства освіти і науки України для представників вишів Запорізької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Міносвіти розроблено та офіційно зареєстровано в Мін’юсті Умови прийому на 2018 рік, на основі яких  заклади освіти мають створити власні правила прийому, до кінця року  внести їх до єдиної державної електронної бази у сфері освіти та оприлюднити на своїх  веб-сторінках.

У тому числі, в ЄДЕБО мають бути розміщені конкурсні пропозиції, параметри вимог до вступників на ті чи інші освітні програми. Основні конкурсні пропозиції, тобто ті, де може бути бюджетний набір, потрібно внести до 31 грудня. Вони будуть враховані під час формування державного замовлення. Небюджетні конкурсні пропозиції можна вносити до 1 травня 2018-го.

Слухачів також ознайомили з технічними параметрами, введеними з 2018 року для користувачів ЄДЕБО (закладів освіти), які стосуються  авторизації, входу до системи, електронного цифрового підпису користувача навчального закладу тощо. 

 

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678

Діалог влади та бізнесу: запорізькі підприємці навчалися, як перетворити «Я подумаю» на «Я беру»

Дві золотих та одна бронзова медалі: запорізькі спортсмени виступили на міжнародних турнірах

Бригада, що воює по-новому

Приватизація у Запоріжжі: на аукціон виставили недобудовану їдальню в центральній частині міста. Торги – 20 серпня 2026 року