Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На автотранспортній магістралі розпочато черговий етап з насування металоконструкцій через р. Старий Дніпро

13 грудня 2017 - 11:37

На будівництві мостового переходу через р. Дніпро у Запоріжжі розпочато черговий етап поздовжнього насування верхової гілки прогонової будови Споруди №4 (міст через р. Старий Дніпро), зібраної на стапелі методом укрупнювального збирання.

Як повідомив начальник  Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Володимир Кухта,  наразі на об’єкті  задіяно 68 працівників  двох підрядних підприємств: ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» та ПрАТ «Альпсервіс».

Загальна відстань поздовжнього насування прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро становить 410 м. п.

Сьогодні триває технологічний процес з насування четвертого етапу  довжиною 86 метрів. Після закінчення цих робіт  залишиться останній, п’ятий  етап поздовжнього насування на довжину 61 м, повідомили в  Службі автодоріг у Запорізькій області. Ще в цьому році Службою заплановано зібрані металоконструкції Споруди №4 насунути до завершального, п’ятого етапу, після чого розпочати і завершити монтаж ар’єрбеку (конструкція, яка дасть можливість завершити п’ятий  етап насування). Таким чином, будуть завершені всі підготовчі роботи до завершального етапу поздовжнього насування прогонової будови, виконання якого унеможливить виникнення загрози техногенній безпеці на спорудах  будівництва.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026

«Ой, що це?»: вивчаємо, навчаємо та спілкуємось українською

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 32 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1442-го дня війни

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Посилити захист і відновити інфраструктуру: засідання штабу з ліквідації наслідків ворожих ударів у Вільнянську

Адаптувати до подальшого життя та допомогти не втратити себе: як проходить реабілітація цивільних у Запорізькій області

«Тут безпечно та комфортно, а головне – батьки не хвилюються»: у Запорізькій області відкрили 19-ту «підземну» школу