Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Президент вшанував пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня 2017 - 11:10

Президент вшанував пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Глава держави встановив квіткову композицію у національних кольорах до пам'ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та поклав квіти до Меморіального кургана «Героям Чорнобиля» у Києві.

Разом із Президентом у церемонії вшанування пам'яті героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильський АЕС взяли участь Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, представники Кабінету міністрів, Адміністрації Президента, представники духовенства та громадськості.

Пам'ять тих, хто боровся із наслідками аварії на ЧАЕС, учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання. Також прозвучав державний гімн.

 

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України

Читайте також

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи

Від Магдебурга до Запоріжжя: як німецькі партнери допомагають прифронтовому регіону

У Запоріжжі вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 917 ударів по 48 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1534-го дня війни

«Ми продовжуємо працювати в цілодобовому режимі – обов’язково всім повернемо світло», – АТ «Запоріжжяобленерго»

«ЄвроПазл» зібрали у Запоріжжі: школярі знайомилися з культурою країн ЄС