Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Облдержадміністрація перевіряє готовність дорожнього господарства у районах до зими

14 грудня 2017 - 12:42

У зв’язку з реформуванням системи управління автомобільними дорогами загального користування з 01 січня 2018 до сфери управління облдержадміністрації будуть передані дороги загального користування місцевого значення.

Облдержадміністрацією організовано роботу по забезпеченню безперебійного утримання доріг місцевого значення в Запорізькій області у зимовий період. Зокрема, районним державним адміністраціям доручено вжити заходів щодо підготовки спеціальної техніки для розчищення та посипання доріг, заготовити паливно-мастильні матеріали для роботи техніки та посипні матеріали.

Для перевірки виконання доручення заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін здійснив виїзд до трьох районів: Веселівського, Михайлівського та Мелітопольського.

За результатами перевірки встановлено, що у Веселівському районі заготовлено 450 т посипних матеріалів, наявні шість одиниць техніки Веселівського райавтодору - трактори та комбіновані дорожні машини з відвалами, дві одиниці техніки сторонніх організацій для розчищення та посипання доріг загального користування. Крім цього, для утримання доріг у населених пунктах Веселівського району підготовлено 27 одиниць техніки: грейдери, бульдозери, трактори з відвалами, заготовлено паливно-мастильні матеріали для її роботи - 1555 літрів дизельного пального та 460 літрів бензину.

У Мелітопольському районі райавтодором заготовлено посипних матеріалів: 318 т солі та 1465 т відсіву; наявні 16 одиниць техніки Мелітопольського райавтодору, також укладено два договори щодо залучення двох бульдозерів та одного трактора сторонніх організацій. Мелітопольською райдержадміністрацією заготовлено 2746 літрів дизельного пального та 3450 літрів бензину.

У Михайлівському районі райавтодором заготовлено  347 т протиожеледного матеріалу, 100 т відсіву, 60 т солі, підготовлено сім одиниць техніки та укладено договори щодо залучення двох одиниць техніки сторонніх організацій. Для утримання доріг у населених пунктах Михайлівського району готові до роботи 29 одиниць техніки.

Олександр Бабанін відзначив достатній рівень готовності дорожнього господарства в цих районах до роботи в зимовий період та запевнив, що такі інспекційні перевірки будуть проведені по всій території області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На вістрі шпаги: у Запоріжжі відбулися ветеранські змагання з фехтування

Комфортні умови праці: як зберегти здоров’я та працездатність

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.06.2026

Відчуття підтримки: діти з Пологівської громади відпочили на Буковині

Як бізнесу заробляти на держзакупівлях: новий серіал на платформі «Дія.Освіта»

ПРЯМА ЛІНІЯ із Кірчевою Оксаною Миколаївною

Об’єктивно та неупереджено: як працює Рада бізнес-омбудсмена України

Впродовж доби окупанти завдали 899 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Впродовж доби окупанти завдали 846 ударів по 50 населених пунктах Запорізької області.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.06.2026

Від бігової доріжки до вітрил: запоріжці підкорюють спортивні п’єдестали

Адресна допомога від держави для молодих лікарів: хто може отримати