Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Рибоохоронний патруль отримав нове обладнання, що допоможе боротися з порушниками

28 грудня 2017 - 15:15

Рибоохоронний патруль отримав нове обладнання, що допоможе боротися з порушниками

Напередодні нового року Запорізький рибоохоронний патруль отримав від Державного агентства рибного господарства України  три сучасні човни з двигунами, що допоможуть у роботі за будь-яких погодних умов.

Крім цього, інспекторський склад  рибоохоронної патруля оснащено відеореєстраторами  для створення доказової бази проти браконьєрів на судах, а також оксиметром - приладом для моніторингу водоймищ і своєчасного виявлення можливих заморів риби.

У відомстві вважають, що це обладнання допоможе ефективніше боротися з порушниками. Так, з 1 листопада в результаті спільних рибоохоронних заходів Запорізького рибоохоронного патруля та представників контролюючих відомств виявлено 123 порушення. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 88 272 грн.

В результаті було складено 111 протоколів про адміністративні правопорушення, з них 81 - за порушення правил користування об'єктами тваринного світу, 20 - за порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, а також складено 10 актів про вилучення безхазяйного майна.

Нагадаємо, в області діє заборона на будь-який лов водних біоресурсів на зимувальних ямах до початку весняної заборони 2018 року.

Запорізький рибоохоронний патруль закликає рибалок дотримуватись заборони. У разі виявлення порушення  прохання оперативно повідомляти на «гарячу» лінію рибоохоронного патруля: 067-622-04-66, (0612) 793-843 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Від лікування до інтеграції: в Україні розширюють державні гарантії для поранених Захисників і Захисниць

Українські стартапи запрошують до делегації на TechCrunch Disrupt 2026

«Не урок! Не контрольна! UA-Батл»: для дітей Запорізької області провели розважально-інтелектуальну гру до Дня Незалежності України

Символ нескореності та свободи: на острові Хортиця здійняли Державний Прапор України

Упродовж доби окупанти завдали 559 ударів по 40 населених пунктах Запорізької області.

Держава компенсує ветеранам оренду житла: хто може отримати виплату та як це зробити

Читати, досліджувати й мислити: у Запоріжжі пройшла літня профільна школа для старшокласників

Приморській громаді – 10 років: з вірою у повернення додому

Університети як партнери бізнесу: підприємці та представники закладів вищої освіти обговорили нові моделі співпраці

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.08.2026

упродовж доби окупанти завдали 539 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Українська ідентичність починається з освіти: у Запоріжжі відбулася конференція щодо майбутнього освітньої системи в умовах війни