Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі та польські лікарі обмінялися досвідом у лікуванні хвороб серця та судин

22 січня 2018 - 12:52

Лікарі з усієї України зібралися у Запорізькій обласній клінічній лікарні переймати досвід польських колег у лікуванні серцево-судинних хвороб під час першого українсько-польського симпозіуму «Актуальні питання інтервенційної кардіології і ангіології». Привітали провідних лікарів під час урочистого відкриття заходу заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Клименко.

- Проведення першого українсько-польського симпозіуму є дуже важливим кроком для нас, адже Україна та Польща останнім часом налагоджують зв’язки та співпрацю за різними напрямками. У нас є не тільки історія взаємовідносин, а й перспективне майбутнє подальшої співпраці. Заплановано, що значну частину бюджету області ми будемо надавати саме на медицину, наш Уряд і держава більше коштів теж направлятимуть на медицину. Проведення симпозіуму – це можливість обмінятися не тільки досвідом, а й отримати нові знання. Запорізький край приймає лікарів з усієї України та Польщі, а це говорить про високий рівень та професіоналізм запорізьких кардіохірургів, - відзначив у вступному слові Едуард Гугнін.

Протягом двох днів польські та українські лікарі обмінювались досвідом у лікуванні серцево-судинних захворювань, а також провели спільні операції. Запорізька обласна клінічна лікарня стала однією з чотирьох в Україні, які приймають фахову конференцію такого високого рівня.

За словами фахівців, Україна, на жаль, посідає лідируючи позиції за кількістю ускладнень від серцево-судинних захворювань. Тож питання боротьби з цією недугою є пріоритетними для запорізьких медиків. У свою чергу, польські лікарі мають суттєвий досвід і власні, цікаві напрацювання в цьому напрямку.

Практичним досвідом лікування серцево-судинних захворювань з українськими фахівцями ділилися провідні кардіологи Сілезького центру хвороб серця (м. Забже, Польща) та Центру кардіології м. Юзефов (Польща). Спільно з запорізькими хірургами польські колеги провели ряд операцій пацієнтам зі складними патологіями судин.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 22.03.2023, 392 доба

Усі разом ми повертаємо Україні Україну. Звернення Володимира Зеленського 21.03.2023

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 21.03.2023

Звільнення Мощуна стало одним із поворотних моментів нашої боротьби й початком ворожого кінця – Глава держави

Які земельні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Перебувайте у безпечних місцях до завершення "повітряної тривоги"

Населені пункти Запорізької області продовжують піддаватися ворожим обстрілам – докази воєнних злочинів рф задокументувала поліція

У Запорізькій ОВА підписали державні прапори, які передадуть у Сполучені Штати Америки

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

За матеріалами СБУ до 8 років позбавлення волі засуджено керівницю «військово-цивільної адміністрації сіл Семенівка та Григорівка»

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 21.03.2023