Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі та польські лікарі обмінялися досвідом у лікуванні хвороб серця та судин

22 січня 2018 - 12:52

Лікарі з усієї України зібралися у Запорізькій обласній клінічній лікарні переймати досвід польських колег у лікуванні серцево-судинних хвороб під час першого українсько-польського симпозіуму «Актуальні питання інтервенційної кардіології і ангіології». Привітали провідних лікарів під час урочистого відкриття заходу заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Клименко.

- Проведення першого українсько-польського симпозіуму є дуже важливим кроком для нас, адже Україна та Польща останнім часом налагоджують зв’язки та співпрацю за різними напрямками. У нас є не тільки історія взаємовідносин, а й перспективне майбутнє подальшої співпраці. Заплановано, що значну частину бюджету області ми будемо надавати саме на медицину, наш Уряд і держава більше коштів теж направлятимуть на медицину. Проведення симпозіуму – це можливість обмінятися не тільки досвідом, а й отримати нові знання. Запорізький край приймає лікарів з усієї України та Польщі, а це говорить про високий рівень та професіоналізм запорізьких кардіохірургів, - відзначив у вступному слові Едуард Гугнін.

Протягом двох днів польські та українські лікарі обмінювались досвідом у лікуванні серцево-судинних захворювань, а також провели спільні операції. Запорізька обласна клінічна лікарня стала однією з чотирьох в Україні, які приймають фахову конференцію такого високого рівня.

За словами фахівців, Україна, на жаль, посідає лідируючи позиції за кількістю ускладнень від серцево-судинних захворювань. Тож питання боротьби з цією недугою є пріоритетними для запорізьких медиків. У свою чергу, польські лікарі мають суттєвий досвід і власні, цікаві напрацювання в цьому напрямку.

Практичним досвідом лікування серцево-судинних захворювань з українськими фахівцями ділилися провідні кардіологи Сілезького центру хвороб серця (м. Забже, Польща) та Центру кардіології м. Юзефов (Польща). Спільно з запорізькими хірургами польські колеги провели ряд операцій пацієнтам зі складними патологіями судин.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Президент виступив на Донорській конференції союзників України з країн Північної Європи (Відео)

Внаслідок ворожих ударів по чотирьом населеним пунктам області є загиблі – поліція документує злочини рф на Запоріжжі

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 09.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 10.08.2022