Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Гральні заклади вчили протидіяти відмиванню "брудних" коштів

28 березня 2008 - 16:09

Одним із основних завдань Регіонального відділу Держфінмоніторингу у Запорізькій області є участь в реалізації державної політики шляхом співпраці з державними та правоохоронними органами у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів та фінансуванню тероризму.

Крім того, постійно здійснюється координація та методичне забезпечення діяльності суб'єктів, проводиться аналіз ефективності заходів, що вживаються ними в для запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

До таких суб'єктів, крім банків, кредитних спілок, страхових компаній та інших фінансових посередників, належать також й гральні заклади, які постійно знаходяться в полі зору Міжвідомчої робочої групи щодо дотримання ними вимог законодавства.

За 2007 рік органами прокуратури за результатами проведених перевірок внесено 23 приписи, винесено 7 протестів.

За матеріалами, що надійшли до Регіонального відділу, у діяльності керівників двох гральних закладів виявлено ознаки правопорушень, за які вони притягнуті до адміністративної відповідальності вказаних осіб.

(Всього за 2007 рік Регіональним відділом порушено 14 справ про адміністративні правопорушення).

Але Регіональним відділенням не лише виявляються порушення, а й проводиться робота щодо їх попередження. А саме, проведено навчальний семінар на тему: «Практичне застосування суб'єктами первинного фінансового моніторингу – гральними закладами законодавства України в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом та фінансуванню тероризму».

Особлива увага приділялась обговоренню Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів у нашій області. Найбільшу дискусію викликало питання практичного втілення гральними закладами Ліцензійних умов, прийнятих облдержадміністрацією у лютому поточного року.

Начальник Регіонального відділу Держфінмоніторингу у Запорізькій області Лілія Кривонос поінформувала учасників семінару щодо змін у законодавстві. Зокрема, найближчим часом очікується ряд змін, які, крім іншого, забезпечать гральні заклади державним регулятором – Міністерством фінансів України.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: шкільні команди Енергодара та Кагарлика провели змагання з футзалу

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 668 ударів по 26 населених пунктах Запорізької області

Коли рахунок йде на хвилини: громади Запорізької області отримали пожежне спорядження

Без ризику для життя та здоров’я: правоохоронці та рятувальники закликають запоріжців святкувати Різдво та Новий рік відповідально

Четверо постраждалих та пожежа у багатоповерхівці: росіяни вчергове атакували Запоріжжя

Мотивація та чіткі рухи: виступ запорізьких черлідерок на Кубку України та Кубку Лева у Львові

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 851 удар по 23 населених пунктах Запорізької області

Підприємці Запоріжжя та області!

Дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» в Запорізькій області

Моніторинг транспортних засобів на безбар’єрність Запорізької області / м. Запоріжжя