Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Реконструкція будівлі обласного художнього музею буде продовжена

3 квітня 2008 - 17:47

На подальшу реконструкцію будівлі виділено понад 1 млн. 600 тис. грн. Розпорядником коштів є управління капітального будівництва облдержадміністрації, а генпідрядником виступає інженерна компанія «Сфера».

Фактично ремонтні роботи розпочато у листопаді минулого року. Вже замінено вікна першого і другого корпусів, демонтовано дерев'яну підлогу і замінено її на паркет на трьох поверхах першого корпусу. Здійснено капітальний ремонт даху, замінено систему опалення. Але наразі не виконано роботи з відведення дощових вод від будівлі музею, що є першочерговим завданням. Саме прогнилі відводи стали причиною свого часу осідання фундаменту. Попереду також заміна дверей, встановлення пожежно-охоронної сигналізації тощо.

Музейні працівники нарікають, що будівельники не дотримуються норм реконструкції подібних об'єктів, зокрема, неодноразово пошкоджувалась охоронна сигналізація.

У зв'язку з цим Валерій Черкаска дав доручення управлінню капітального будівництва більш ретельно контролювати хід реконструкції.

За словами керівника регіону, ремонт будівлі обласного художнього музею не вирішить всіх проблем самого закладу. Обсяги фондів музею такі, що потребують додаткових площ, а значить, треба планувати будівництво нового, більш сучасного приміщення.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022