"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область готується до Євро-2012

9 квітня 2008 - 16:48

Перший заступник голови ОДА Олександр Бережний провів робочу зустріч з представниками УЄФА, Мінтрансзв'язку, Державіаадміністрації, Федерації футболу України, Національного агентства з питань підготовки до «Євро-2012» з приводу роботи ДП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу.

У нараді також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов, заступник Запорізького міського голови Володимир Грищенко, в.о. генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» Віктор Біскупський, інші фахівці.

На правах господаря Олександр Бережний привітав на запорізькій землі консультантів УЄФА Пітера Хемпсона, Грехема Барлоу та інших учасників зустрічі, яка відбувалась у VIP - залі Запорізького аеропорту.

- Не буду приховувати, що ваш візит для нас є великим іспитом, але водночас – і великою надією. Ми розраховуємо на вашу підтримку та розуміння у справі кращого використання транспортних можливостей Запоріжжя, яке знаходиться в безпосередній близькості від міст, де проходитиме фінал чемпіонату Європи з футболу. Ми сподіваємось на включення до списку об'єктів з підготовки до «Євро-2012» «Міжнародного аеропорту Запоріжжя», - наголосив Олександр Бережний.

Внаслідок включення Запорізького аеропорту до числа таких об'єктів, за словами посадовця, аеропорт може отримати 120-150 мільйонів гривень від держави та спонсорів. У разі позитивного вирішення питання вони будуть використані на приведення до необхідних стандартів злітної смуги, реконструкцію будівлі аеропорту.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також