Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Стабільність на ринку соняшникової олії забезпечить соціальне партнерство

14 квітня 2008 - 09:36

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Бережний на нараді з керівниками олійно-жирових підприємств області узгодив ряд спільних дій щодо утримання стабільної цінової ситуації на ринку соняшникової олії.

Зокрема, він поінформував підприємців, що обласна державна адміністрація сприятиме їм у здобутті ліцензій та розподілі квот на експорт, здійснюватиме заходи щодо просування продукції на зовнішні ринки.

Зі свого боку керівники олійно-жирових підприємств зобов'язуються забезпечувати безперебійне постачання власної продукції у торгівельну мережу, дотримуватися встановлених граничних торгівельних надбавок, не допускати необґрунтованого зростання оптово-відпускних цін.

Свої спільні зобов'язання сторони викладуть у меморандумі, підписання якого планується на наступному тижні.

- Цей документ ми підпишемо, виходячи з принципів соціального партнерства, керуючись турботою про людей, що живуть поруч з нами, - зазначив Олександр Бережний.

Він нагадав, що середній рівень торговельної надбавки до оптової ціни виробника згідно запровадженого державного регулювання цін не може перевищувати 14%.

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Попередження щодо погіршення погодних умов!

Єднаємося заради Перемоги

З Днем Соборності України!

За матеріалами СБУ засуджено 5 колаборантів, які працюють на державу-агресора

«Ми вижили – це головне»: Запоріжжя оговтується після вечірнього удару ворога

Єдність, що проростає памʼяттю: у Запоріжжі відзначили День Соборності України

Загалом упродовж доби окупанти завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області

Зростання пенсій: хто і скільки отримає у 2026 році

2,5 мільярда гривень на генератори для громад: Уряд України ухвалив рішення

«Ветеран Pro»: державні послуги для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей – у кілька кліків

Протокол засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації від 08.01.2026 р.

Загалом упродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 34 населених пунктах Запорізької області