Новини

Визначено розмір щомісячної готівкової виплати на проїзд

23 липня 2018 - 10:46

У поточному році місцевими органами виконавчої влади прийнято відповідні місцеві програми, на підставі яких за рахунок коштів місцевих бюджетів здійснюються компенсаційні виплати для відшкодування пільгового проїзду всіма видами транспорту загального користування.  Загальна сума становить  93,3 млн. грн.

Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» затверджено порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Головам райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад були направлені листи з проханням опрацювати цю постанову та затверджений порядок.

На виконання постанови в області підготовлено проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» у 2018 році».

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, визначено розмір щомісячної готівкової виплати з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Запорізькій області в сумі 105 гривень.

Питання надання готівкових виплат цілком залежить від рішень місцевих органів виконавчої влади.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також