Новини

Мостовий перехід через р. Суха Балка дочекався капітального ремонту

14 серпня 2018 - 13:47

На об’єкті капітального ремонту мостового переходу через р. Суха Балка на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+821  розпочато підготовчі роботи.  За даними  Служби  автомобільних доріг у Запорізькій області, цей об’єкт  було побудовано орієнтовно в середині 50-х років ХХ століття. Реконструкція моста  відбувалася з верхового боку в 60-х роках, з низового боку -  в 70-х роках. З того часу і до тепер капітальний ремонт мосту не виконувався. У результаті проведеного комплексного обстеження було з’ясовано, що мостовий перехід знаходиться в аварійному стані та потребує негайного ремонту.

На підставі розробленого ПВКП «Технотранспроект» робочого проекту було проведено конкурсні торги на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 322+700 - км 323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка), переможцем яких визначено ТОВ "Підприємство "Маст-Буд". Службою автомобільних доріг у Запорізькій області  укладено договір з ТОВ "Підприємство "Маст-Буд" на виконання цих робіт.

У його рамках підрядник розпочав виконання підготовчих робіт на об’єкті капітального ремонту мостового переходу через р. Суха Балка. На сьогодні тривають роботи з влаштування об’їзної дороги (розчищення порослі, розробка грунту, влаштування основи під дорожній одяг, фрезерування існуючого покриття).

До кінця 2018 року планується завершити  виконання всіх будівельно – монтажних робіт із влаштування основних конструкцій мосту, за умови  сприятливих погодних умов та  достатнього фінансування, а саме:

  • демонтаж існуючих конструкцій мосту;
  • влаштування фундаментів капітальних опор;
  • влаштування капітальних опор та ригелів;
  • влаштування залізобетонних балок прогонової будови;
  • влаштування плити проїзної частини та сполучення її з підходами;
  • влаштування дорожнього одягу на мостовому переході та на підходах до нього;
  • влаштування перильного та бар’єрного огородження, електроосвітлення;
  • влаштування очисних споруд.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також