Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для працівників ОТГ відкрито нову спеціальність

17 серпня 2018 - 08:41

Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова розпочав підготовку фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами». Навчання провадиться за заочно-дистанційною формою. 

Реформування органів місцевого самоврядування потребує фахівців, здатних працювати в нових умовах. У зв’язку з цим навчання спрямоване на набуття професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

Освітні програми за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» мають на меті формування нової управлінської еліти України. Тому університет запрошує активну молодь, посадових державного управління та місцевого самоврядування поглибити свої знання та розширити коло професійних компетентностей.

За детальною інформацією звертатися на  кафедру менеджменту та адміністрування за тел.: 707-31-13, (067) 913-20-34, (067) 261-13-01. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Повернути дітям дитинство та знання: у Запоріжжі продовжують працювати Цифрові центри з надолуження освітніх втрат

Літня школа «Юний правознавець»: запорізькі школярі занурюються у світ права

Програма зі зміцнення молодіжного лідерства InEvolve: стартував набір учасників

Підприємці Запоріжжя і області!

Без бар’єрів: як працюють сервісні центри ПФУ в Запоріжжі

«Інтенсив Незалежності»: запоріжців запрошують на курс базової загальновійськової підгот

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.08.2025

Впродовж доби окупанти завдали 405 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1257-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.08.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1255-го дня війни