Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відзначати День Незалежності України зібрались 35 тисяч запоріжців

25 серпня 2018 - 10:15

Під час святкування 27-ої річниці Незалежності України голова облдержадміністрації Костянтин Бриль приєднався до народних гулянь запоріжців. Загалом до святкових заходів, що проходили в цей день на головній площі обласного центру зібралися понад 35 тисяч жителів та гостей міста. 

З нагоди Дня Незалежності України на площі Фестивальній пройшла святкова програма Студії Art-Style та показ мод, концертна програма колективів та окремих виконавців обласного центру молоді і Запорізької обласної філармонії.

Не менш яскравими стали виступи, які подарували запоріжцям зірки української естради Божена Дар, Ростислав Кушина та Юрій Дякунчак.

Активну участь гості свята брали у святковій лотереї. Серед 10 тисяч учасників відбувся розіграш 4 телефонів, планшету та автомобіля.

Родзинкою заходу став виступ мега-зірки Вєрки Сердючки.

В рамках концерту Костянтин Бриль привітав присутніх на площі з Днем Незалежності України.

- Наш край чудовий та унікальний. Ми вміємо не тільки завзято працювати, а і щиро радіти головному святу нашої держави. Я дякую всім, хто приєднався до святкування Дня Незалежності України у Запоріжжі. Також я хочу висловити вдячність всім, хто допомагав у організації свята. Це Герой України Олексій Вадатурський та фірма «НІБУЛОН», Герой України В’ячеслав Богуслаєв та АТ «Мотор Січ»,ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод»,  ВАТ «Запоріжсталь» та багато інших представників бізнесу. Всі вони - наші вітчизняні інвестори, які підтримують громаду в усьому. Тож саме так - разом у мирі та злагоді ми і розвиватимемо нашу державу та наш регіон, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Завершилось святкування Дня Незалежності України святковим феєрверком.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Працюємо над тим, щоб електропостачання залишалося стабільним і прогнозованим», – речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко

ПРЯМА ЛІНІЯ із Щербаковим Олександром Валерійовичем

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.02.2026

Михайлівській громаді – 8 років

Освітні втрати – не лише про знання: для шкіл підготували практичний посібник з підтримки дітей

Дорожні служби від самого ранку працюють на автошляхах області

Упродовж доби окупанти завдали 499 ударів по 24 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1445-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.02.2026

На випадок блекауту: поради від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Контракт 18-24: мета – висока, винагорода – гідна

Нові горизонти на Easy: ресурс для розвитку молоді