Новини

Обласна влада під час прямого зв’язку вирішує проблеми жителів регіону

11 вересня 2018 - 13:43

З метою посилення взаємозв’язку між громадою та представниками  органів влади  обласним контактним центром проводяться  прямі «гарячі» телефонні лінії,  під  час  яких  кожен  житель  області  може звернутися  з проблемним питанням чи зауваженням.                 
У рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» на  запитання жителів області  відповідала  керівник апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко.

До посадовця звернулися 13 осіб з міст Запоріжжя, Енергодара, Вільнянська, а також Якимівського, Приморського, Більмацького, Розівського та Михайлівського районів.

 Запоріжців та енергодарців особливо турбують питання експлуатації та ремонту житла, а саме ремонт дахів, ліфтів,  житлових будинків, водопостачання, благоустрою прибудинкової території тощо.

Заявниця із селища Більмак звернулася з приводу розбитої дороги по вулиці Запорізька (траса «Запоріжжя-Маріуполь»), по якій рухається  велика кількість вантажівок, унаслідок чого почали руйнуватись будинки у мешканців вулиці. Житель Якимівського району висловив невдоволення медичним обслуговуванням у центральній районній лікарні. 

Продовжують турбувати населення питання стосовно перевірки та установки газових лічильників, виплати коштів орендарями земельних паїв, відновлення дротового мовлення,  закриття поштових відділень у селах, віддалених від районних центрів.

Кожному заявнику надано відповідні роз’яснення. Проблемні  питання,  розв’язання яких потребує певного часу для опрацювання, Зінаїда Бойко взяла  під  особистий контроль.

Довідково. Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі мають можливість за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути на сайтах обласного контактного центру http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради http://zor.gov.ua/.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також