Новини

Мистецькі заклади відкривають новий сезон прем’єрами

13 вересня 2018 - 16:23

Запорізькі театри та філармонія розпочинають новий сезон вистав і концертів. Департамент культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації  інформує запоріжців та гостей міста  про різнопланові культурно-мистецькі заходи.     

Так, академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В. Г. Магара розпочав роботу у новому сезоні з відвідин наших бійців - артисти  зустрілися з воїнами військової частини А 2176 «Сармат» на урочистостях з нагоди 4-ї річниці створення частини. Протягом вересня театр реалізує соціально-культурну мистецьку программу, у рамках якої  квитки на вистави можна придбати за доступними цінами. На початку сезону театр також візьме участь у фестивалі «Феєрія Дніпра», що відбудеться  у Дніпровському театрі ім. Т. Г. Шевченка. Урочисте відкриття 90-го, ювілейного театрального сезону заплановано на 5  та 6 жовтня   прем’єрою  «Смак життя» за творами Ф. Строппеля.

Запорізька обласна філармонія вже відкрила симфонічний сезон кантатою «Карміна Бурана». А 20 вересня  філармонія запрошує на ІІІ Всеукраїнський фестиваль духовної музики «БЛАГОFEST». У програмі - органна музика, хорове мистецтво, багата палітра української та західноєвропейської духовної класики, твори сучасних композиторів. Спеціальний гість - лауреат міжнародних конкурсів чоловічий вокальний квартет «Акорд» (м. Тернопіль). А 21 вересня  відбудется відкриття 79-го концертного сезону: гала–концерт солістів філармонії, спеціальний гість - лауреат міжнародних конкурсів чоловічий вокальний квартет «Акорд» (м. Тернопіль). У новому сезоні триватиме  також проект «Філармонія-дітям»: 23 вересня  - музична програма для дітей «МультКонцерт».

Академічний обласний театр юного глядача готує урочисте відкриття ювілейного 40–го театрального сезону 6  жовтня. Колектив театру підготував прем’єри - магічну програму для дітей та дорослих «Вірю в дива» та комедійну виставу за п’єсою Р. Куні «Люкс 13».

Запорізький обласний театр ляльок  відкрив 79-й театральний сезон виставою «Кресало» за мотивами казки Андерсена. А вже з 1 по 5 жовтня запорізькі лялькарі  прийматимуть учасників V Всеукраїнського фестивалю театрів ляльок «Лялькова веселка», в якому візьмуть участь 12 театрів із різних областей країни та студенти Дніпровського театрально-художнього коледжу. Під час фестивалю демонструватимуться вистави як для дітей, так і для дорослих глядачів.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також