Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Спеціалізовані заклади освіти області повністю забезпечені навчальною літературою

24 вересня 2018 - 11:46

Заклади освіти Запорізької області регулярно отримують нові партії підручників і посібників для школярів. За повідомленням  Департаменту освіти і науки  облдержадміністрації, останній раз доставка навчальної літератури відбулася 14 вересня.

Цього року для реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти з державного бюджету виділено кошти на друк нових інклюзивних підручників. Варто зазначити, що на сьогодні у спеціалізовані заклади освіти області направлено 1977 примірників навчальної літератури, що становить 100% забезпечення по області. Це: 112 комплектів (490 примірників) навчальної літератури для сліпих; 156 примірників для глухих та дітей зі зниженим слухом; 42 – з тяжким порушенням мови;  1289 – для дітей з розумовою відсталістю.

Крім цього, у Департаменті повідомили, що для учнів п’ятих класів загальних закладів середньої освіти з навчанням українською та російською мовами доставлено 157033 примірники, що становить 82,2%  від потреби. З них 151634 (96,6%) примірників уже доставлені у заклади освіти, а решта 5399 знаходяться на складі у м. Дніпро.

Щодо доставки підручників для першокласників загальних закладів середньої освіти. Із запланованих 172573 примірників  до області доставлено лише 13088, що становить 7,6% забезпечення. З них майже шість тисяч примірників уже доставлені у заклади освіти, а решта також залишається на складі у м. Дніпро.

Найближчим часом планується відправка нової партії підручників, після чого вони будуть передані закладам освіти області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Сьогодні інформація щодо ГПВ більш позитивна, ніж зазвичай», – речниця Запоріжжяобленерго

Безоплатне відновлення зору: у Запоріжжі проводять сучасні операції із заміни кришталика

«Я мрію, щоб в Україні з’являлося більше можливостей для розвитку молодих людей», – голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей

Гранти на молодіжні проєкти: розпочався конкурс пропозицій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 971 удар по 42 населених пунктах Запорізької області

1000 безоплатних послуг за два місяці: у запорізьких стоматологіях діє програма зуболікування та зубопротезування для ветеранів

Українські проєкти можуть вийти на європейський рівень: стартував відбір на EDSA 2026

Список кандидатів, допущених до обрання представника від Запорізької області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України

«Молодь – не черга в очікуванні майбутнього, а пульс сьогодення», – заступниця начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Інна Киник

З Бердянська до Ноттінгемшира: як родина з Бердянська підтримує зв’язок з Україною

«Ви не лише забезпечуєте правопорядок, а й виконуєте бойові завдання та захищаєте небо над Запоріжжям», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров