Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завдяки земельним аукціонам місцеві бюджети отримають додаткові кошти

26 вересня 2018 - 10:25

За результатами земельних аукціонів, проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області протягом 9 місяців 2018 року, продано право оренди на сім земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 198,3351 га. Вони використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на сім років. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 654,9 тис. грн., яку орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Запорізької області.

Стартову ставку річної орендної плати було встановлено на рівні 8 % від нормативної грошової оцінки, що у грошовому еквіваленті складає 511,8 тис. грн. За результатами земельних аукціонів ставка річної орендної плати в середньому по Запорізькій області зросла до 9,69 % від нормативної грошової оцінки, завдяки чому забезпечено додаткове надходження до місцевих бюджетів  області на загальну суму 142,8 тис. гривень.

Найвища відсоткова ставка за результатами торгів становить 12,72% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки  у Таврійській сільській раді Токмацького району. Тут продано право оренди на земельну ділянку площею 49,9797 га, її вартість за результатами торгів  - 241,4 тис. грн/рік, вартість 1 га – 4,8 тис. грн/рік.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Як іноземцям та особам без громадянства отримати безоплатну правничу допомогу

Спільна дія – це найкраща реабілітація:ок запорізьких ветеранів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 02.08.2025

Упродовж доби окупанти завдали 579 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

«Діалог влади та бізнесу»: грантові програми – важливий інструмент для розвитку підприємництва

«Діалог влади та бізнесу»: грантові програми – важливий інструмент для розвитку підприємництва

Перші результати «ЕЛІТА UFUTURE»: як запорізькі школярі відкривають майбутнє у топ-бізнесах України

Пенсійний фонд запрошує до команди: у Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій

Пенсійні послуги – зручно, доступно, комфортно

СБУ вкотре нагадує: жодна «легка нажива» не варта втрати майбутнього

Платформа SafeWomenHUB: посилення безпеки та захисту жінок і дівчат, постраждалих від війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 614 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області