Новини

Запорізькі ліцеїсти та військовослужбовці готуються до святкування Дня захисника

11 жовтня 2018 - 08:41

На головній площі Запоріжжя - майдані Героїв відбулася репетиція ходи та складання урочистої клятви ліцеїстами обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник».

Як повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, у День захисника України запорізьких ліцеїстів підтримають військовослужбовці, ветерани та містяни.

-14 жовтня Запоріжжя святкуватиме одразу кілька визначних дат. Це і Покрову Пресвятої Богородиці, і День визволення міста від фашистських загарбників, і День захисника України. Тож в обласному  центрі заплановано кілька заходів. Мабуть, одним із найважливіших стане  той, що розпочне святкування на майдані Героїв. Адже саме цей захід символізує спадковість поколінь. Він об’єднає ветеранів Другої світової війни, ветеранів АТО та молодих хлопців, які щойно обрали почесну кар’єру військовослужбовців. Уперше посвята в ліцеїсти відбуватиметься з таким розмахом - на головній площі регіону. Хлопці проголосять слова клятви ліцеїста, а підтримати їх зберуться ветерани, військовослужбовці та запоріжці. В урочистостях також візьмуть участь воїни-артилеристи, бійці «Сармату» та Нацгвардії, буде представлена військова техніка. А будівлю облдержадміністрації  прикрасять слова військового привітання «Слава Україні», - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також