Новини

Костянтин Бриль зустрівся з головою Держказначейства

12 жовтня 2018 - 11:03

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз під час зустрічі обговорили низку питань, актуальних для Запорізької області та всієї України. До спілкування також долучилися перший заступник голови ОДА Елла Слепян та начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області Едуард Старосельський.

- Для нас дуже важливою є співпраця з усіма державними органами. Запорізьке управління Держказначейства завжди допомагає нам у розв’язанні проблемних питань, як це було, наприклад, наприкінці минулого року. Нині найбільша увага прикута до об’єднаних територіальних громад, а Запорізька область посідає перші місця за темпами їх створення. Тож влада регіону  активно опікується не лише  об’єднанням, а й розвитком громад. Зокрема, нині ми активно працюємо над залученням інвесторів та їх співпрацею з ОТГ. Уже не перший проект втілюють наші партнери «ДТЕК» та «НІБУЛОН». Щоразу, започатковуючи новий проект, інвестори беруть на себе значні соціально-економічні зобов’язання для підтримки громади, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Учасники зустрічі також приділили увагу співпраці з державними банками. За словами голови Держказачейства Тетяни Слюз, кошти, отримані в результаті реформи децентралізації, повинні працювати на економіку. Адже, коли місцеві бюджети розміщують гроші на депозитних рахунках у державних банках, ті не працюють на благо громади. Тож насамперед, на думку посадовця, кошти потрібно вкладати у розвиток інфраструктурних об’єктів, аби вони працювали на економіку.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також