"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В області розпочали роботу пункти гарячого харчування

7 листопада 2018 - 11:38

Щороку в рамках виконання обласної програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» у населених пунктах області організовується гаряче харчування для  бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах, в осінньо-зимовий період.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на забезпечення гарячого харчування в листопаді – грудні цього року передбачено 100 тис. грн. з обласного бюджету.

Робота пунктів харчування буде розгорнута в усіх районах міста Запоріжжя, у містах Бердянськ, Мелітополь, Енергодар та у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському, Чернігівському районах.

Пункти гарячого харчування почали працювати в деяких районах уже від початку листопада. Приміром, з першого листопада, не очікуючи морозу і негоди, вже  відкрилися пункти у м. Мелітополь, м. Вільнянськ та смт. Чернігівка; з другого листопада у – м. Оріхів та м. Енергодар. На цьому тижні  планують розпочати роботу  решта десять пунктів гарячого харчування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також