Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Зрошуване землеробство: новітні технології гарантують високу врожайність

14 липня 2008 - 11:29

У рамках робочої поїздки до Великобілозерського району заступник голови облдержадміністрації Валерій Черкаска побував на полях ТОВ «Преображенське» та особисто ознайомився з результатом впровадження новітніх технологій зрошування у вирощуванні, зокрема, кукурудзи.

У поїздці посадовця супроводжували голова Великобілозерської райдержадміністрації Василь Біряк та голова райради Володимир Супрун.

Керівник Великобілозерського відділення ТОВ «Преображенське» Ігор Батрак поінформував гостей про роботу дощувально-зрошувального агрегату «Зіматік» виробництва компанії «Ліндсей». Розмах поливної системи становить 375 метрів. Потужність поливу – 90 літрів води за секунду. Одночасно з поливом система здатна підживлювати рослини необхідними добривами.

Посадовці побачили агрегат в дії та на власні очі переконалися, що зрошувана таким чином кукурудза знаходиться у прекрасному стані: соковиті рослини ховали у своєму листі по три-чотири величенькі початки кожна.

- Кукурудза дійсно має чудовий вигляд, – похвалив працівників ТОВ «Преображенське» Валерій Черкаска. – Такий позитивний досвід вартий поширення на території області. Ми розуміємо, що майбутнє землеробства – за новітніми технологіями. Тож стимулюватимемо наші сільгосппідприємства до придбання нової зрошувальної техніки.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Діалог з податківцями: які зміни у податковому законодавстві набули чинності в 2026 році

Ключі від майбутнього: як родина в Запоріжжі придбала власну квартиру за програмою «єОселя»

В Запорізькій області створюють новий позашкільний заклад – «Саєнс-Хаб»

Оновлено Єдиний проєктний портфель публічних інвестицій Запорізької області на 2026 рік

«Влада докладає зусиль для збереження кадрового потенціалу педагогічних працівників», – заступниця голови Запорізької ОДА Людмила Бухаріна

ПРЯМА ЛІНІЯ із Кірчевою Оксаною Миколаївною

ПРЯМА ЛІНІЯ із Матвіїшиною Оксаною Євгеніївною

Тепло, зв’язок і підтримка для жителів: робота Пунктів незламності у Запоріжжі

Родини з дітьми евакуюють з селища Кушугум до Хуста на Закарпатті

Для підприємців запрацювало вікно звернень щодо когенерації на платформі «Пульс»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 751 удар по 35 населених пунктах Запорізької області