Новини

До Міжнародного дня студента нагородили кращих студентів року

16 листопада 2018 - 15:56

Напередодні Міжнародного дня студента традиційно підбито підсумки обласного конкурсу «Студент року», який був започаткований 16 років тому і став однією з найбільш помітних подій у студентському середовищі.

Сьогодні в обласному центрі молоді відбулося урочисте нагородження кращих із кращих студентів  вишів області. Як повідомили організатори конкурсу - Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, цього року на обласний конкурс «Студент року» було подано 60 пропозицій від ВНЗ III-IV рівня акредитації та вісім пропозиції від ВНЗ I - II рівня акредитації на участь  у 10 номінаціях.

Привітали студентський актив перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян та голова обласної ради Григорій Самардак.

- Неймовірна атмосфера  в цьому залі. І все це завдяки вам – нашим студентам. Саме ви - наше майбутнє, наша рушійна сила. Вже доведено, що саме молодь, зокрема студенти, є найактивнішими представниками суспільства. При цьому завдання влади - підтримувати вас, направляти та допомагати реалізуватися, якщо це буде потрібно. Саме для вас в області відкрито п’ять бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів. Тож реалізовуйте свої ідеї, втілюйте їх у життя, навчайтеся, бажаю наснаги та успіху, - зазначила Елла Слепян.

Григорій Самардак та Елла Слепян нагородили кращих студентів почесними грамотами за активну участь у реалізації державної молодіжної політики у Запорізькому регіоні та активну громадську позицію, а також вручили нагороди переможцям обласного конкурсу «Студент року» у відповідних номінаціях.

Таким чином, упродовж року саме ці студенти будуть носити почесне звання «Студент року»:

«Студент – лідер студентського самоврядування року» - Тетяна Баранова, студентка 5 курсу, напрям «Право» інституту права ім. В.Сташиса КПУ;

«Студент – суспільний діяч року» - Микола Оверченко, студент 3 курсу гуманітарно-економічного факультету БДПУ; Олена Багунц, студентка 5 курсу факультету інформатики, математики та економіки МДПУ;

«Студент - артист року» - Сергій Алексєєв, студент ОКР «магістр» факультету агротехнологій та екології ТДАТУ;

«Студент – учений року» - Сергій Лещенко, студент 6 курсу факультету комп’ютерних наук та технології ЗНТУ;

«Студент – спортсмен року» - Ігор Панайотов, студент ОКР «магістр» природничо-географічного факультету МДПУ;  

«Студент – журналіст року» - Сергій Туніков, студент ОКР «магістр» фінансово-економічного факультету ЗІЕІТ;

«Студент – патріот року» - Анастасія Шелуденко, студентка 3 курсу факультету будівництва та цивільної інженерії ЗДІА;

«Студент – волонтер року» - Тетяна Погоскіна, студентка 3 курсу факультету СПП ЗНУ;

 «Студент - староста року» - Олександр Лук’яненко, студент 5 курсу інженерно-фізичного факультету ЗНТУ;

«Студентська сім’я року» - Георгій та Валерія Подлужні, студенти 6 курсу ЗДМУ;

«Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації» - Максим Притуленко (Мелітопольське училище культури), Віра Муха (Запорізький металургійний коледж ЗДІА), Тетяна Карленко (Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також